Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

FOTO: Prague Fashion Weekend!

Redakce

Redakce

7. 9. 2010

FOTO: Prague Fashion Weekend 4.9.2010A je to za námi. Tak moc jsme se těšili na tuto akci. Na chvíli se v Pařížské ulici změnilo sto metrů na módní akci roku Česka. A z toho osmdesát na molo. Dost lidí, ať už v teplácích, anebo v šatech od Diora, se přišlo podívat na to, co navrhují české i zahraniční ručičky – na Prague Fashion Weekend. Kdo z vás tam nebyl, může s námi nahlédnout.

FOTO: Prague Fashion Weekend 4.9.2010

Prague Fashion Weekend, FOTO: Francesco Castelli, Topzine.cz

Sobota 4. září 2010

Nemohu říct, že mi ta cesta do Prahy za to nestála, ale očekával jsem daleko více. I když, měl jsem si zhodnotit, jak jsou Češi (ne)dobří návrháři předem. Akce New Fresh Style, která byla zároveň soutěží pro mladé návrhářské talenty, byla, pro mne, tou nejhorší. Tito návrháři chtěli být zřejmě výstřední, a to až tak moc, že se jim to ve finále nepovedlo… posuďte sami.

[album:

Atmosféra PFW 2010 zachycená objektivem Francesca Castelli

Na následující program, předvádění kolekcí od známých českých návrhářů, jsem se s dalšími bloggerkami prodral do druhé řady. Musím podotknout, že čeští návrháři mě zajímají, ale tyto osobnosti jsem moc neznal. Modely už ale byly rozhodně lepší, propracovanější a modelkám krásně seděly. Předváděly se i pánské modely, některé byly úžasné, jiné bohužel vůbec.

Večer jste si mohli vychutnat přehlídku italské značky Gianfranco Ferré. O té už vám ale nic neprozradím, protože jsem tou dobou seděl ve vlaku. Ale můžete se podívat na fotografie!

FOTO: Prague Fashion Weekend 4.9.2010, Gianfranco Ferré

Večerní přehlídka Gianfranco Ferré, FOTO: Francesco Castelli, Topzine.cz

Modelky měly krásně naaranžované vlasy a jako laňky chodily (až na výjimky) na vysokých podpatcích, které tu a tam odhalily velkou cenovku ze spodní strany bot. Lidí tu bylo opravdu mnoho. Ti nejlepší si sedli, ti bez sil zůstali stát.

Pokud si myslíte, že jste o nic nepřišli, mýlíte se. Našlo se totiž spoustu krásných modelů a mohli jste se tak nějak vcítit do lidí, kteří se účastní fashion weeků.

Neděle 5. září 2010

[album:

Atmosféra PFW 2010 zachycená objektivem Martina Kroa

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Prague Fashion Weekend!