Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Ozzy Osbourne: Legenda pokračuje s dalším videoklipem

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

31. 8. 2010

Žijící rocková legenda a původní hlas Black Sabbath chce slyšet fanoušky křičet. Ozzy, jméno, jež se dnes skloňuje snad ve všech pádech, nahrál desku, jede na turné a zase klátí hudební hitparády. Album s prostým názvem Scream (namísto původního Soul Sucka) bylo nahráno ve složení Gus G. (kytara), Rob Blasko Nicholson (baskytara), Adam Wakeman (klávesy) a Tommy Clufetos (bicí).

Ozzy Osbourne na festivalu Řípfest 2010, Foto: Karel Slabý, Topzine.cz

Life Won’t Wait je druhým klipem z Ozzyho nové desky Scream, kterou nám v České republice předvedl nikoli na legendárním Ozzfestu, ale na jednodenním festivalu s ryze českým jménem Řípfest po boku velkých jmen, jakými jsou Ken Hensley, Korn či Nazareth. Pokud jste tuto událost promeškali nebo se vám po ní zastesklo, můžete se Ozzym pokochat v jeho novém videoklipu:

Klip byl vpuštěn do éteru pouhé čtyři dny před zmíněným Ozzyho vystoupením v našich krajích.  Zajímavostí na tomto klipu je, že Ozzy již nezaměstnává pouze svou manželku Sharon jako manažerku a svou dceru Kelly k občasným duetům, ale nyní i svého syna Jacka jako – jak se ukázalo – schopného režiséra videoklipů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ozzy Osbourne: Legenda pokračuje s dalším videoklipem