Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Oscarová Natalie Portman se vrhá do dalšího filmu. Nebude stárnout

FOTO: Křehká květinka Natalie Portman na vrcholu, jak v kariéře, tak v osobním životě, Zdroj: youtube.comLetošní držitelka Oscara Natalie Portman si užívá mateřství ani ne tři měsíce a už by chtěla zase něco natočit. Tentokrát se bude jednat o indie drama s názvem Adaline. Uvidíme, jestli překoná oscarovou Ninu.

FOTO: Křehká květinka Natalie Portman na vrcholu, jak v kariéře, tak v osobním životě, Zdroj: youtube.com

Křehká květinka Natalie Portman na vrcholu, jak v kariéře, tak v osobním životě, Zdroj: youtube.com

Snímek Adalide by měl pojednávat o ženě narozené na přelomu 20. století, která přestane stárnout v důsledku nehody. Svůj život prožívá v osamění, až jednoho dne potká muže, který je schopen zbavit ji její nesmrtelnosti.

Podle zpráv by si ve filmu měla zahrát i Angela Lansbury, kterou mohou diváci znát ze seriálu To je vražda, napsala, kde ztvárnila slavnou Jessicu Fletcher.

Když se daří, tak se daří

Třicetiletá Natalie Portman získala v letošním roce oscarovou sošku za roli narušené a uzavřené baletky Niny v temném snímku Černá labuť. V poslední době se jí opravdu daří, protože ke zlaté sošce si přičetla i zásnuby s filmovým choreografem Benjaminem Millepiedem a narození prvního potomka.

Její syn Aleph se holt bude o maminku muset dělit s filmovým štábem. Co se ale dalo od cílevědomé a pracovité Natalie jiného čekat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Oscarová Natalie Portman se vrhá do dalšího filmu. Nebude stárnout