Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Okořeňte si čas strávený v posteli. Víme, jak na to

Redakce

Redakce

19. 9. 2011

Dříve či později ve vztahu přichází chvíle, kdy máte chuť si zaexperimentovat. Zkusit něco nového, někdy třeba i zakázaného. Je to naprosto normální a dělá to každý. My vám dáme pár rad, jak postelovou nudu oživit.

Experimentujte a zažeňte tím nudu v posteli, Zdroj: sxc.hu

Důvody mohou být různé – zvědavost, touha nebo třeba nuda v posteli. Ať už je váš důvod pro zpestření partnerského (a s tím i spojeného sexuálního) života jakýkoliv, možná vám pomůže následujících pár tipů..

K vykouzlení romantického okamžiku stačí pár svíček

Fakt, že svíčky dělají s lidmi (a hlavně se ženami) divy, je známý. Možná si toho nevšímáme, ale i v médiích ke každé romantické scéně (když to tedy jde) přidávají svíčky. Zajímavé je, že ať jich použijete kolik chcete, nikdy jich není moc.

Populaci zkrátka tlumené světlo svíček přitahuje. Odrazy plamínků kreslí na našem těle stíny, všechno je měkké, příjemné a krásné.

Svazování vám přinese vrušení do postele

Tip! Chcete-li si společný večer ještě více zpříjemnit, rozestavte si svíčky v koupelně a užijte si společnou koupel! Věřte mi, že i sebeošklivější koupelna ze sebe vydá to nejlepší a vy sami si určíte, kde jsou vaše hranice! Můžete si připravit dobré jídlo, šampaňské, nebo třeba všechno dohromady.

Svázat a spoutat!

Máte-li chuť na něco divočejšího, pak by pro vás mohly být šátky a pouta tím pravým odrazovým můstkem. Pokud partnerovi zavážete oči, povzbudíte jeho ostatní smysly k větší činnosti, a tím pomůžete zvýšit intenzitu jeho prožitku.

Čtěte také: Další tipy, jak oživit nudu v posteli!

Koneckonců zahrát na slepce si můžete oba. Další možností je nechat se spoutat. Do této činnosti byste partnera či partnerku nikdy neměli nutit, ale popravdě – pokud ta pouta (nebo lze opět použít šátky) doma máte, stejně vám to nedá a jednou je zkusíte.

Tip! Vyzkoušejte korálková pouta z francouzské módní kolekce firmy Etam. Jsou na háček, takže se nerozepnou a nemusíte si lámat hlavu s tím, kam se vám ztratil klíček.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Okořeňte si čas strávený v posteli. Víme, jak na to