Menu
TOPZINE.cz
Divadlo

OBRAZEM: Plesem v Kašpaře oslavil divadelní spolek Kašpar 22. výročí

Anna Kottová

Anna Kottová

21. 3. 2012

Divadelní spolek Kašpar oslavil v Divadle v Celetné narozeniny. Tentokrát to byly dvaadvacáté. Od pátku do neděle probíhal bohatý program, který v sobotu 17. března vyvrcholil Plesem v Kašpaře. Uskutečnil se teprve podruhé.

FOTO: Ples v Kašpaře Parket se zaplnil ihned. Foto: Anna Kottová, TOPZINE.cz[/caption]

Narozeniny přišli oslavit i známí hosté jako herec Matouš Ruml, režisér Patrik Hartl nebo tanečník Petr Čadek. Parket byl zpočátku prázdný, ale skvělé předtančení v choreografii Petra Čadka odstartovalo večer i plný parket.

Dress code jasně velel navléct se do šatů, a tak šlo o párty na vyšší úrovni. Energické i romantické skladby se střídaly s pauzami, při kterých jste se mohli osvěžit na čerstvém vzduchu a v klidu si popovídat. Dokonce i počasí plesu přálo.

Součástí byla dražba fotografií a plakátů loňských derniér. Kdo nabídl víc, mohl se těšit z unikátního kousku. Nechyběla ani tombola, která se losovala v půl dvanácté. Počet výher se rovnal počtu let Kašparů, kterým bylo letos 22. Kdo si zakoupil lístek, mohl se těšit na víno, tričko, předplatné některého z týdeníků nebo toustovač.

Nechybělo ani půlnoční překvapení

Tradici Kašpaři dodrželi i co se týče půlnočního překvapení. Vloni tančila Jitka Čvančarová s Petrem Čadkem. Letošní půlnoc patřila baletu a překvapení sklidilo ještě větší potlesk než Martin Hofmann a jeho Karel Gott. „Tančila Ivana Illyenko, sólistka baletu ND, která s námi spolupracovala na inscenaci Taneční hodina,“ prozradila TOPZINE.cz Lenka Bočková, tisková mluvčí spolku Kašpar.

FOTO: Ples v Kašpaře, tombola

Hlavní cenou v tombole byl toustovač.

Druhý ročník narozeninového plesu v Divadle v Celetné máme za sebou a pomalu se na něm začínají scházet nejen milovníci Kašparů, ale divadla obecně. Uvidíme, jak svůj velký potenciál dokáže uplatnit napřesrok.

Pokud jste letošní ročník prošvihli, můžete se přijít podívat na Tancovačku. Každou říjnovou neděli a také 31. prosince zmizí divadelní sedačky a hlediště se opět promění v taneční parket.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

OBRAZEM: Plesem v Kašpaře oslavil divadelní spolek Kašpar 22. výročí