Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Oblékáš se nejlépe ze školy? Dokaž to a vyhraj další hadry

Anna Talašová

Anna Talašová

21. 3. 2012

Jak se oblékají a jak žijí studenti pražských vysokých škol, zjišťují v novém projektu portál CzechOriginalFashion.cz a módní značka Gant.

[album:

CzechOriginalFashion se chystá během března navštívit šest pražských vysokých škol, aby zmapoval, jak důležitou roli hraje móda ve světě vysokoškoláků, kam se rádi chodí bavit a jak tráví svůj volný čas.

Celý projekt je rozdělen do dvou fází. První část Boys in study je jakousi sondou do života mladých mužů, jejímž cílem je zjistit charakteristické znaky studentů jednotlivých univerzit. Druhá část projektu se odehraje na webových stránkách preppy.cz, kde se ve stylovém průvodci představí tři vítězové veřejného hlasování.

Jaká škola má nejstylovější studenty?

„Z návštěvy každé školy si odnášíme desítky fotografií studentů a nahrávky rozhovorů, které nám budou sloužit jako materiál k přípravě této studie,” říká Lucie Pavlásková z CZOF a dodává: „Fotografie budou postupně zveřejňovány na portálu CZOF a na našich facebookových stránkách, kde přinášíme aktuální informace o průběhu projektu a termínech focení na jednotlivých školách.”

Celá galerie pořízených fotografií bude zveřejněna 1. dubna. Uživatelé mohou tři týdny hlasovat o nejstylovějšího studenta. Na 27. března je vyhlášené veřejné focení studentů, kteří mají zájem se do projektu zapojit a propásli termíny, kdy CZOF navštívil jejich univerzitu. Veřejné focení se bude konat v Kučerově paláci na pražském Pohořelci.

Čtěte také: V AMoYA probíhá výstava na podporu Romana Týce

„Hlavní cenou pro tři výherce, kteří budou vyhlášeni 23. dubna, bude voucher od společnosti GANT. Vybraní studenti budou mít také jedinečnou možnost změnit svoji vizáž za pomoci profesionálních stylistů. Ti jim poradí, jak doplnit svůj šatník několika svěžími kousky, jako například barevnými chinos kalhotami, sportovními saky nebo button-down košilemi. Získají tak správný preppy look a návod, jak se jednoduše a vhodně obléci do školy, na party nebo volný čas,” vysvětluje Jana Prokešová, PR manažerka značky GANT.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Oblékáš se nejlépe ze školy? Dokaž to a vyhraj další hadry