×
TOPZINE.cz

Nový seriál Bez hranic. Tým vyšetřovatelů hledá mezinárodní zločince

FOTO: Bez hranic
Bez hranic. Zdroj: AXN, 2013 Tandem Productions GmbH, TF1 Production SAS

Nový kriminální seriál Bez hranic rozšiřuje působnost policejních složek mnohem dál, než byli diváci doposud zvyklí. Už nejde jen o lokální týmy, zde vzniká mezinárodní FBI s povolením Mezinárodního trestního soudu.

FOTO: Bez hranic
Bez hranic. Zdroj: AXN, 2013 Tandem Productions GmbH, TF1 Production SAS

S otevřením hranic se neusnadnil jen přesun osob v rámci nevinného cestování, ale také vznikl prostor pro rozšíření zločinu. Proto také jako odpověď na mezinárodní zločin vzniká speciální policejní jednotka, která má za úkol tyto nadnárodní zločince dopadnout a předvést před soud. Seriál sleduje právě tuto jednotku – pět odborníků, kteří mají naprosto rozlišné osobnosti, ale musí se naučit spolupracovat.

Mezi hlavními představiteli se objeví jména jako William Fichtner, Marc Lavoine, Tom Wlaschiha či Donald Sutherland.

video

V deseti epizodách se představí deset kriminálních případů a v průběhu epizod se bude rozvíjet i linka jednotlivých vyšetřovatelů, jejich osobní překážky či vztahy. Většina z epizod vznikala nedaleko Prahy a v seriálu se objeví například i Karel Roden nebo Klára Issová.

Čeští diváci se nového seriálu dočkají už 18. září, kdy stanice AXN odvysílá první epizodu, a v dalších bude pokračovat každou středu večer.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..