Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Nový seriál Bez hranic. Tým vyšetřovatelů hledá mezinárodní zločince

Anna Bílá

Anna Bílá

9. 9. 2013

Nový kriminální seriál Bez hranic rozšiřuje působnost policejních složek mnohem dál, než byli diváci doposud zvyklí. Už nejde jen o lokální týmy, zde vzniká mezinárodní FBI s povolením Mezinárodního trestního soudu.

FOTO: Bez hranic

Bez hranic. Zdroj: AXN, 2013 Tandem Productions GmbH, TF1 Production SAS

S otevřením hranic se neusnadnil jen přesun osob v rámci nevinného cestování, ale také vznikl prostor pro rozšíření zločinu. Proto také jako odpověď na mezinárodní zločin vzniká speciální policejní jednotka, která má za úkol tyto nadnárodní zločince dopadnout a předvést před soud. Seriál sleduje právě tuto jednotku – pět odborníků, kteří mají naprosto rozlišné osobnosti, ale musí se naučit spolupracovat.

Mezi hlavními představiteli se objeví jména jako William Fichtner, Marc Lavoine, Tom Wlaschiha či Donald Sutherland.

video
play-rounded-fill

V deseti epizodách se představí deset kriminálních případů a v průběhu epizod se bude rozvíjet i linka jednotlivých vyšetřovatelů, jejich osobní překážky či vztahy. Většina z epizod vznikala nedaleko Prahy a v seriálu se objeví například i Karel Roden nebo Klára Issová.

Čeští diváci se nového seriálu dočkají už 18. září, kdy stanice AXN odvysílá první epizodu, a v dalších bude pokračovat každou středu večer.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový seriál Bez hranic. Tým vyšetřovatelů hledá mezinárodní zločince