Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nicki Minaj se opřela do svých fanoušků: Kvůli vám nepřijdu o hlasivky

Redakce

Redakce

30. 8. 2012

Indo-africká rapperka Nicki Minaj musela v polovině srpna odříci účast na britském V festivalu. Důvodem byly problémy s jejími hlasivkami. Náhlá absence Nicki Minaj ale naštvala její fanoušky.

Nicki Minaj se nebojí dát fanouškům najevo, kde jsou meze Zdroj: myspace.com

Z pestrého line-upu, který letos zahrnoval přední skupiny jako The Killers, Example, Stone Roses či Snow Patrol, byli nuceni organizátoři V festivalu letos vyškrtnout rapperku a textařku Nicki Minaj. Ta účast s lítostí zrušila z důvodu poškození hlasivek. Její vystoupení po následujícím jednání nahradila skupina LMFAO.

„Navzdory varování lékařů Nicki Minaj již vystoupila s poškozenými hlasivkami, a to v New Yorku 14. srpna. Výsledkem bylo zhoršení stavu,“ oznámil její osobní tiskový mluvčí. Po rentgenovém vyšetření jí doktoři doporučili, aby dopřála svým hlasivkám týdenní odpočinek. Tentokrát musela souhlasit.

Zrušený koncert fanoušky naštval

Zrušení účasti na V festivale samozřejmě nezůstalo bez ohlasu a skupina fanoušků se vzbouřila. Na to měla Nicki Minaj prostřednictvím Twitteru jedinou odpověď: „Nenechám vás, abyste mi dělali ze života peklo kvůli zdraví. Musela jsem poslechnout lékaře a odmítám zpívat podle zvukového záznamu.“

Touto dobou se Nicki Minaj zotavuje a připravuje se na svoji novou roli: porotkyni po boku Mariah Carey ve známém televizním pořadu American Idol, který hledá a vyzdvihuje nové talenty skrz média.

Čtěte také: Christina Aguilera a Green Day se děsně baví jako porotci soutěže

Tato mladá a extravagantní interpretka se objevila na světové scéně teprve nedávno, avšak již stihla sklidit spoustu ocenění. Když ji v roce 2009 objevil americký rapper Lil Wayne, měla již nakročeno k úspěchu. Díky němu podepsala smlouvu se společnostmi Young Money Entertainment a Cash Money Records. Jejím nejnovějším albem je Pink Friday: Roman Reloaded, jehož oficiálním singlem je song Starships.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nicki Minaj se opřela do svých fanoušků: Kvůli vám nepřijdu o hlasivky