Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Christina Aguilera a Green Day vychovávají v reality show nové zpěváky

Redakce

Redakce

20. 8. 2012

FOTO: Green DayVe třetí řadě americké hudební soutěže The Voice bude soutěžícím pomáhat Christina Aguilera a frontman Green Day Billie Joe Armstrong. Spolupráci s novým kolegou zatím zkušená porotkyně hodnotí pozitivně.

FOTO: Green Day

Green Day, Zdroj: greenday.com

Americká verze The Voice, soutěže, na jejímž základě vznikl i tuzemský Hlas Československa, se u diváků těší stále solidní přízni. Televizní stanice NBC proto 10. září odstartuje její třetí řadu.

Vysmátí porotci

Obsazení poroty, tedy Christina Aguilera, country zpěvák Blake Shelton, Adam Levine z Maroon 5 a rapper CeeLo Green, zůstane stejné. Jejich týmy se však mohou těšit na zajímavé pomocníky.

Nejpřekvapivější je asi výběr dozorce týmu Christiny Aguilery. Stane se jím Billie Joe Armstrong, frontman americké punkové trojice Green Day. Začínající spolupráci si zatím zpěvačka pochvaluje. Billie Joe je prý výborný bavič, a tak je při práci sužují spíše neustálé záchvaty smíchu než neshody. Nechali se slyšet, že svým svěřencům jsou připraveni ze sebe dát to nejlepší.

Kromě smyslu pro humor Aguileru s Armstrongem pojí i aktuální práce na nové desce. Existuje tak možnost, že by se popová zpěvačka, která si mísení hudebních žánrů v soutěži i mimo ni pochvaluje, mohla od Armstronga nechat inspirovat a opět trochu změnit svůj hudební projev.

Zabte dýdžeje

Aguilera by podle dostupných zpráv měla letos vydat sedmé řadové album, mnoho konkrétních informací o něm však zatím neposkytla. Jisté je, že v průběhu září má vyjít první singl s názvem Your Body.

Poslední písní, na níž se zpěvačka podílela, je skladba Maroon 5 Moves Like Jagger, ke které Christinu přizval kolega z poroty Adam Levine.

Čtěte také o spolupráci Katy Perry s P. O. D.

Green Day oproti tomu výrazněji naznačili, jakým směrem se bude jejich nová deska, přesně řečeno trilogie ¡Uno!, ¡Dos! a ¡Tré!, ubírat. Na začátku srpna kapela vydala singl Kill the DJ, který je překvapivě taneční. Vše vzniklo z popudu basáka Mika Drinta, který si přál, aby byl rytmus dalšího songu na čtyři doby.

Green Day: Kill the DJ
[youtube-height=25]mcoa9vPbDrA[/youtube]

Kapela se ke svému novému dílu vyjádřila takto: „Zkoušíme zjistit, jak se dělá taneční hudba, aniž by se z nás stala taneční skupina.“ První díl nazvaný ¡Uno! vyjde letos 25. září, následující dva poputují do obchodů do ledna následujícího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Christina Aguilera a Green Day vychovávají v reality show nové zpěváky