Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

New Year’s Eve: trailer. Dvě facky na uklidněnou by mohly stačit

Marek Benda

Marek Benda

29. 7. 2011

OBR: New Year´s EveBlíží se konec kalendářního roku. Všichni lidé mají pocit, že se musí stát něco výjimečného. Je čas zažít to, na co nebyla odvaha. Poslední šance udělat něco šíleného. Životy párů i nezadaných se v americké metropoli New York začínají proplétat přesně na Silvestra.

OBR: New Year´s Eve

To vše musím stihnout, Zdroj: youtube.com

Doba, kdy mladinká Julia Roberts jako Pretty Woman čekala na prince na bílém koni, je pryč. Garry Marshall stále natáčí a v prosinci se na plátně kin objeví jeho nová romantická komedie. Svým konceptem připomíná geniální počin Richarda Curtise s názvem Láska nebeská. Spousta známých hereckých tváří i magický den v roce zůstává, jen se z Velké Británie přemístíme do New Yorku.

Trailer nás koncem července stahuje ochladit se do mrazivého prosince. Po sněhu sice není ani památky, ale shon a spěch posledního dne roku velí vykonat něco bláznivého. Trailer se bohužel nese v monotónním rytmu (občas narušen povedeným vtípkem) očekávání na grandiózní den a večer. Celé ukázce spíše dominují herci typu Ashtona Kutchera, Hilary Swank nebo Michelle Pfeiffer.

Svému britskému kolegovi z období Vánoc se zřejmě nevyrovná. Jisté ambice film má, bude však záležet na tom, zda se podaří vtipně a elegantně zapasovat do sebe tu spoustu příběhů.

New Year’s Eve

USA, 2011
Komedie/Romantický

Režie: Garry Marshall
Hrají: Ashton Kutcher, Robert De Niro, Katherine Heigl, Josh Duhamel, Michelle Pfeiffer, Halle Berry, Zac Efron, Hilary Swank, Sarah Jessica Parker, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, Alyssa Milano

Premiéra v ČR: 8. prosince 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

New Year’s Eve: trailer. Dvě facky na uklidněnou by mohly stačit