Menu
TOPZINE.cz
Divadlo

Neděle patří dětem. Národní divadlo zve na představení do Voršilské zahrady

Eva Síčová

Eva Síčová

11. 6. 2011

Nová scéna Národního divadla uvádí pravidelné představení pro děti. Nenechte si ujít poslední dvě akce a zavítejte do Voršilské zahrady. O kousek dál na pražské Kampě můžete s dětmi také navštívit divadelní festival ANPU.

FOTO: Voršilská zahrada

Nedělní Voršilská zahrada pro děti Zdroj: Národní divadlo

Vytáhněte své děti, neteře, synovce nebo kamarádky s dětmi a vyražte do Voršilské zahrady. V těchto krásných letních dnech se stává tato zelená oáza uprostřed centra útočištěm odpočinku i kultury různého druhu. Děti i dospělí se mohou těšit na pohádky a bajky v zahradě.

V něděli 12. června zhlédnete netradiční pohádky. Divadlo Drak vás přenese do Afriky a Divadlo Líšeň se představí s romskou pohádkou. Díky živé cikánské kapele bude atmosféra temperamentní. Vstup je zdarma, takže vemte s sebou celou rodinu a udělejte si krásné odpoledne. Černošská pohádka začíná ve dvě hodiny odpoledne a o hodinku později následuje Chytrý hloupý Rom.

Pokud vyrazíte 12. června s dětmi do centra navštivte také festival ANPU pro malé i velké diváky.

Předposlední červnová neděle bude ve Voršilské zahradě patřit roztodivným zvířátkům. Ve dvě hodiny odpoledne si sličná beruška otevře detektivní kancelář, do které se můžete zapojit i vy. Ulítlé pohádky v podání turnovských Čmukařů vás pobaví ve tři hodiny. Na závěr pak prožijete společně s medvědem plno veselých příhod.

Program:
Neděle 12. června
14.00  Černošská pohádka (Divadlo Drak)
15.00  PARAMISA – Chytrý hloupý Rom (Divadlo Líšeň)
Neděle 19. června
14.00 Beruščina detektivní kancelář (Malé vinohradské divadlo)
15.00 Dračí pohádky (Čmukaři)
16.00 Velká medvědí pohádka (hrají Marie Jansová a Pavol Smolárik)

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Neděle patří dětem. Národní divadlo zve na představení do Voršilské zahrady