Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Naučte se ženu uspokojit. Připravte jí úžasný orgasmus trvající až čtyři měsíce!

Klára Brázdová

Klára Brázdová

29. 9. 2011

Ženský orgasmus je záhada. Pokaždé může mít jinou intenzitu i jinou dobu trvání. Známá sexuální instruktorka Nicole Daedone objevila něco neskutečného. Tvrdí totiž, že při správné stimulaci ženy se můžete dočkat na místo obyčejných deseti sekund až čtyřměsíčního orgasmu.

Sex se po takové meditaci stane něčím úžasným, Zdroj: sxc.hu

Ptáte se, jak je možné vydržet čtyřměsíční orgasmus? Pokud se muž naučí ženu vzrušit a dovést k takovému orgasmu, změní ženě celý život. Sex pro ni totiž už nebude jen tělesnou záležitostí, ale také tak trochu způsobem myšlení.

S orgasmickou meditací až k vybuchujícímu orgasmu

Dokonalý a dlouhotrvající ženský orgasmus můžete zařídit jen jedním způsobem. Vnímejte svou partnerku. Takzvanou ograsmickou meditací totiž se svou sexuální partnerkou provedete nevídané věci.

Ženský orgasmus je na rozdíl od mužského kouzelný a tajemný. Není tak přímočarý a jasný jako ten mužský. Proto je ženský orgasmus předmětem hledání a zkoumání. Ženy totiž nevyvrcholí jen díky velké vzrušenosti.

Čtěte také: Víme, jak zařídit mužský orgasmus bez ejakulace!

Ve chvíli orgasmu musí být pro ženu vše v okolí perfektní a nezapomínejte, že každá žena je originál. Nějaká potřebuje absolutní ticho a klid, jiná zase vzrušení a nejistotu z možného příchodu jiné osoby. Jiná žena potřebuje něžné dotyky, vaše partnerka má třeba ráda trochu ostřejší sex.

10 dní pomalé přípravy

Připravte se, že deset dní budete teoreticky bez sexu. Vaše těla budou zahalená, partner se však dostane do ženského klína. Tato terapie by měla trvat deset dní a vše by mělo probíhat pomalu a klidně.

Kondom nebudete deset dnů meditace potřebovat

Partner může potichu vyprávět, co právě rukou dělá, a přitom by měl svou partnerku vnímat. Sama partnerka by na sobě měla pozorovat pocity a doteky, které se jí líbí. Vám i vaší drahé polovičce toto přinese hodně nejen do sexuálního života, ale také do toho partnerského.

Po deseti dnech zkoumání se můžete pustit do kouzelného, nyní intenzivnějšího sexu. Pokud partner bude svou partnerku vnímat a pozorovat její pohyby, může ji dovést až do dlouhotrvající rozkoše, ze které prakticky už nikdy nevyjde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Naučte se ženu uspokojit. Připravte jí úžasný orgasmus trvající až čtyři měsíce!