Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Natalie Portman možná ztvární Jackie Kennedyovou. Záleží na režisérovi

Veronika Jílková

Veronika Jílková

1. 10. 2012

Čerstvě provdaná herečka se vrací do zajetých kolejí – nabídky na nové filmy se jen sypou. Jedním z nich je nové drama o atentátu na amerického prezidenta J. F. Kennedyho a o zranitelnosti jeho manželky Jackie, kterou by mohla ztvárnit právě Natalie Portman.

FOTO: Natalie Portman ve filmu Černá labuť

V dramatu Černá labuť využila i svůj taneční um. Zdroj: Bontonfilm

Jacqueline Jackie Kennedyová byla manželkou 35. prezidenta Spojených států Johna Fitzgeralda Kennedyho. Byla to žena, která svým oblékáním určovala módní trendy a nechala natočit dokument o Bílém domě. V 65 letech zemřela na rakovinu lymfatických žláz.

Původně měl film Jackie natočit režisér Darren Aronofsky (Černá labuť). Ten ale nakonec od projektu odstoupil, neboť skončil i jeho vztah s Rachel Weisz, která si měla Jackie Kennedyovou zahrát. Nyní nabídku dostala Natalie Portman. Ta ale prozradila, že jí záleží na novém režisérovi a podle toho potvrdí svoji účast. S Aronofskym by ale podruhé spolupracovala ráda. Scénář napsal Noah Oppenheim.

Fotky: Podívejte se, jak se natáčí Thor 2. Postavili si vlastní vesnici

Naposledy se Natalie objevila společně s Johnnym Deppem v hudebním videoklipu k písni My Valentine z patnáctého studiového alba Paula McCartneyho Kisses on the Bottom, které vyšlo v únoru 2012. Herci ve videoklipu používají k originálnímu textu znakovou řeč.

video
play-sharp-fill

V příštím roce ji uvidíme na filmovém plátně v druhém dílu Thora nebo s Christianem Balem hned ve dvou filmech, a to hudebním dramatu Lawless a romanci od Terrence Malicka Knight of Cups.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Natalie Portman možná ztvární Jackie Kennedyovou. Záleží na režisérovi