Menu
TOPZINE.cz
Divadlo

Národní divadlo v Praze začíná sezonu. Nabízí vstupenky téměř za polovinu

Národní divadlo zahajuje novou sezonu a u této příležitosti nabízí svým divákům akci Týdny divadlobraní. Od 27. srpna do 9. září si budou moci koupit vstupenky na libovolná zářijová představení o 40 % levněji.

FOTO: Národní divadlo a Nová scéna

Týdny divadlobraní odstartují potřetí sezonu Národního divadla Foto: Anna Kottová, TOPZINE.cz

„Akce poslouží našim příznivcům jako ochutnávka nové, 130. sezony,“ říká Ondřej Černý, ředitel Národního divadla. „Zároveň je to pro naše diváky šance vidět představení, která jsou v jiných měsících často beznadějně vyprodaná,“ dodává.

Čtěte také: Víme, kde a jak ušetřit na vstupném

Týdny divadlobraní pořádá Národní divadlo potřetí. Podle mluvčího pražské scény číslo jedna, Ondřeje Palouše, se v minulých letech díky této slevové akci podařilo prodat vstupenky za přibližně dva miliony korun.

Věc Makropulos ve Stavovském divadle

V zářijových představeních nebude chybět Miroslav Donutil Zdroj: Lucie Jansch, ND

Lístky na všechna zářijová představení Národního divadla, včetně Státní opery, která je od ledna jeho součástí, je možné pořídit se 40% slevou ve dnech 27. srpna až 9. září.

Akce se ale vztahuje pouze na vstupenky zakoupené v jakékoli pokladně Národního divadla. Slevu naopak nelze uplatnit na lístky pořízené v jiných pokladnách nebo rezervované přes internet.

TIPY NA ZÁŘIJOVÁ PŘEDSTAVENÍ V ND

Činohra

Opera

  • Čarokraj
  • Rigoletto
  • Don Giovanni

Balet

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Národní divadlo v Praze začíná sezonu. Nabízí vstupenky téměř za polovinu