Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Nákupování v New Yorku: Značkové oblečení za super ceny si vás získá

Redakce

Redakce

9. 5. 2012

Město umění a módy. Ráj pro milovníky značkového oblečení. Přímo na Páté Avenue jsme pro vás zjišťovali, kde se dá v New Yorku nejlépe nakupovat!

Broadway se pyšní nejenom nejlepšími muzikály, ale také největším obchodem světa. Jedenáctipatrový obchodní dům Macy’s, nabízí všechno, po čem vaše srdce touží. Na své si přijdou zvláště milovníci šviháckého stylu. Značkové kravaty i košile zde můžete pořídit dvě za cenu jedné a ve druhém poschodí na vás čeká ráj obleků. Co se týče dámské módy, úplné zklamání vás nečeká, ale jsou v New Yorku lepší místa na nákupy.

V Macy’s si nezapomeňte na informačním centru vyřídit kartičku pro zahraniční turisty. Na nákup dostanete 11% slevu.

Bergdorf Goodman vs. Saks 5th Avenue

Pokud chcete vidět to nejluxusnější, co nám módní trh nabízí, zajděte na Pátou Avenue. Zde najdete jak jednotlivé butiky nejdražších značek, tak obchodní domy, které nabízí od každé značky něco.

Z osobní zkušenosti rozhodně doporučuji zajít do obchodu Saks, kde najdete světoznámé značky jako Dolce&Gabbana a Dior, ale i americké návrhářky Diane von Furstenberg nebo Donnu Karan. Právě u Sakse si můžete procházet prostorný několikapatrový obchod v přátelském prostředí plném lidí ze střední třídy a velmi milou obsluhou. Naopak v Bergdorf Goodman, naproti hotelu Plaza u Central Parku, vás čeká sterilnější prostředí, ve kterém není tolik lidí.

Ceny v Century 21 vás nadchnou

V obchodech Century 21, nejdostupnější je mezi Wall Street a Groud Zero, nakoupíte známé značky, jako je DKNY, Michael Kors, Ralph Lauren nebo Jason Wu opravdu levně. Můžete zde najít šaty z nejnovější kolekce za 99 dolarů, které se v jiných obchodech prodávají třeba až za čtyřnásobek.

FOTO: obchod Century 21 se značkovým oblečením

Century 21, Zdroj: c21stores.com

Nevýhodou jsou velikosti. Sehnat velikost menší než 6 (v Evropě 40), dá práci. Ovšem výběr je obrovský, takže nakonec něco určitě ulovíte.

Buďte sexy!

Značka Victoria’s Secret je proslulá svými sexy reklamami a strhujícími show. A přesně v tomhle duchu na vás zapůsobí její obchody.

Zde koupíte spodní prádlo výrazných barev, originální plavky, pohodlná pyžama a kosmetiku v krásném prostředí. I ceny jsou prostě neodolatelné.

Také značky jako Zara nebo H&M, které koupíte i u nás, určitě stojí za navštívení. Překvapí vás větším výběrem, ale i o něco nižší cenou.

Čtěte také: Nakupování v Londýně je ráj

Dále se stavte v obchodě Forever 21, kde nakoupíte nepřeberné množství oblečení a doplňků za hubičku. Trendy vzorované maxi šaty z šifonu zde můžete pořídit už za 25 dolarů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nákupování v New Yorku: Značkové oblečení za super ceny si vás získá