Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Najděte erotogenní bod A. Užijete si výbušný orgasmus

Klára Brázdová

Klára Brázdová

2. 9. 2011

Když si večer zalezete do postele, máte hříšné myšlenky a váš partner zrovna není po ruce, je na řadě pro změnu ruka vaše. Tolik oblíbený erotogenní bod G vám přinese rozkoš, kterou si žádáte. Co takhle najít nový bod slasti? Topzine.cz ho pro vás našel!

Erotogenní bod A vám připraví úžasný orgasmus, Zdroj: sxc.hu

Erotogenní zóny můžeme nalézt všude na svém těle. Někdo se může zbláznit slastí z laskání uší, další zas miluje hlazení vnitřních stran stehen. Nejintenzivnější slast pro ženy je však přímo v klíně. Ať už mluvíme o klitorisu nebo o vnitřním bodu G, každá žena ví, jakou rozkoš to přináší.

Co takhle vyzkoušet něco nového? V blízkosti tolik oblíbeného bodu G totiž můžete najít i erotogenní bod A, který vás dokáže dovést až k explozivnímu a slastnému vyvrcholení. Navíc při laskání tohoto bodu se můžete dočkat až třikrát delšího orgasmu.

Čtěte také: Najděte všechny erotogenní zony na vašem těle!

Tento prostor v pochvě našli lékaři kvůli nedostatečné samovolné lubrikaci žen. Zjistili, že pokud stimulují určitý bod na přední straně v poševním hrdle, lubrikuje se celá pochva o hodně rychleji a intenzivněji.

Bod A zlepší váš sexuální život do budoucna

Pokud budete stimulovat bod A často, nedočkáte se už jiného než hluboce intenzivního orgasmu. Stimulujte tento slastný bod alespoň deset minut denně a za týden už poznáte rozdíl.

Udělejte si pohodlí v posteli a pusťte se do hledání bodu A

Orgasmu se totiž pak dočkáte pokaždé. Nejen, že tím zvednete sebevědomí svému partnerovi, ale také zlepšíte svoje sexuální dovednosti.

Při misionářských polohách si stimulaci bodu A užijete ze všeho nejvíce. Zejména při přitažení nohou k hrudníku může penis proniknout hluboko do pochvy. Při takové poloze by se němělo nic uspěchat. Čím pomalejší a delší tahy to jsou, tím se pro ženu stimulace bodu A stává intenzivnější.

Přihořívá, přihořívá…

Kde ale tento bod, který vás dovede k rozkoši, máte hledat? Není tak daleko od bodu G. Při vstupu do hrdla pochvy zamiřte hned směrem nahoru. Pokračujte pořád dozadu, až narazíte na čípek. V tu chvíli víte, že jste daleko, takže se o asi tak centimetr vraťte zpět. Gratulujeme, našla jste erotogenní bod A.

Teď už záleží jen na vás, jak dlouho si budete hrát. Chvíli totiž potrvá, než zjistíte, jak přesně vám stimulace vyhovuje. Ale za zkoušení to stojí, pokud totiž přijdete na správný styl, výsledek v podobě úžasně vybuchujícího a dlouhého orgasmu vás nemine.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Najděte erotogenní bod A. Užijete si výbušný orgasmus