Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Na Rock for Church(ill) dorazí i Macka B

Martin Peška

Martin Peška

31. 5. 2009

Kromě britských Asian Dub Foundation a německo-francouzských Irie Revoltés dorazí na 10. ročník festivalu Rock for Chuch(ill) ve Vroutku u Pobořan i jamajsko-britský reggae veterán Macka B.

„Line-up jubilejního 10. ročníku festivalu obohatili i domácí průkopníci Tata Bojs, Support Lesbiens, Gaia Messiah a Visací Zámek,“ řekl ředakci Topzine.cz Lukáš Kolíbal.

Mezi již dříve zveřejněná jména festivalu patří české kapely Sunshine, United Flavour, Skyline, Wohnout, Krucipüsk a slovenští Polemic.

 

Název festivalu pochází z myšlenky pomoci zrekonstruovat zanedbaný kostel, je tedy jakýmsi heslem: Rock pro nemocný kostel. „Každý účastník festivalu navíc svým vstupem podpoří rekonstrukci a údržbu jednoho z nejstarších kostelů ve střední Evropě, románského jednolodního tribunového kostela sv. Jakuba Většího z 20. let 13. Století,“ dodal za pořadatele Kolíbal.

Letošní finanční výdělek má být použit na částečnou opravu střechy. Předprodej vstupenek probíhá v sítích Sazky a Ticketportalu. Více na www.rfch.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na Rock for Church(ill) dorazí i Macka B