Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Na internet uteklo nové album skupiny Atoms For Peace Thoma Yorka

Redakce

Redakce

22. 2. 2013

Nové album Amok od kapely Atoms For Peace, což je vedlejší projekt Thoma Yorka z Radiohead, má vyjít až 25. února. Na internetu se však objevilo o několik dní dříve.

Seskupení Atoms For Peace tvoří Thom Yorke, frontman skupiny Radiohead, producent Nigel Godrich, baskytarista Flea z Red Hot Chili Peppers a bubeník Mauro Refosco.

Dne 25. února mělo těmto čtyřem protagonistům vyjít debutové album Amok. V obchodech se objeví v plánovaném termínu, ale ještě předtím si ho můžou fanoušci poslechnout na internetu, konkrétně na oficiální stránce skupiny pod odkazem amok.atomsforpeace.info.

Ani Radiohead nebudou zahálet

Yorke a Godrich se minulý týden v online chatu s fanoušky otevřeně přiznali k tomu, že to pro ně není žádné překvapení, s uniknutím alba Amok prý počítali. Godrich poté také žertovným tónem dodal, že kapela Radiohead má složeno 50 nových písní.

Na otázku, co budou jeho obě kapely dělat dále, Yorke reagoval slovy: „Co dál? Neviděli jsme se s klukama navzájem hodně dlouho. Doufám, že se sejdeme ve studiu v dubnu nebo květnu.“ Vznik nového materiálu a comeback skupiny Radiohead, o kterém se v posledních týdnech hovořilo, tedy nikdo z nich nevyvrací.

Pokud chcete vidět Atoms For Peace naživo, zajeďte si letos do Trenčína na letní festival Pohoda, který se koná mezi 11. a 13. červencem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na internet uteklo nové album skupiny Atoms For Peace Thoma Yorka