Menu
TOPZINE.cz
Z domova

Muž na Novojičínsku ubodal svou manželku. Sám se pokusil o sebevraždu

ČTK

ČTK

29. 9. 2015

Jednapadesátiletý muž podle policie v neděli v noci v Kopřivnici na Novojičínsku zavraždil svou o tři roky mladší manželku. Pak se pokusil o sebevraždu. Žena zraněním podlehla na místě. Muž skončil v nemocnici. ČTK o případu informovala dnes mluvčí moravskoslezské policie Daniela Vlčková.

vrazda_ubodani_sebevrazda_nuz

ilustrační foto, Zdroj: Shutterstock.com

„Vraždě předcházela slovní rozepře manželů, která v sobotu před půlnocí vygradovala útokem jedenapadesátiletého muže na svou o tři roky mladší manželku. Poté se pokusil o sebevraždu,“ řekla mluvčí. Dodala, že podrobnější informace zveřejnit policie nyní nechce. Podle informací ČTK muž na ženu zaútočil nožem a způsobil jí řadu bodných poranění.

„Osmačtyřicetiletá žena byla v okamžiku příjezdu záchranářů v bezvědomí a nedýchala. Lékaři na jejím těle shledali rozsáhlé poranění se značnou krevní ztrátou. Stav pacientky se dále velmi rychle zhoršoval a záhy nastalo i selhání srdeční činnosti,“ řekl mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Podle něj se dočasně podařilo činnost srdce obnovit, při naložení pacientky do sanitky ale selhalo znovu. „Žena svým poraněním podlehla ještě před zahájením transportu do nemocnice,“ doplnil.

Vážná zranění si způsobil i podezřelý muž, kterého policisté zatím nemohli vyslechnout. „Stav pacienta byl vážný, zůstal však při vědomí,“ řekl Humpl.

Autor ČTK

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Muž na Novojičínsku ubodal svou manželku. Sám se pokusil o sebevraždu