×
TOPZINE.cz

Monte Carlo: Selena Gomez přichází s novým filmem!

selena_gomez_06-1600x1200Další disneyovská hvězdička zazáří v novém filmu produkce Fox 2000. Co nám tato šestnáctiletá kráska předvede tentokrát?

Selena Gomez
Selena Gomez

Produkce Fox 2000 nabídla americké herečce a zpěvačce Seleně Gomez (kterou známe například z filmů Program na ochranu princezen nebo Moderní popelka 2) roli v nově chystaném filmu Monte Carlo. Film by měl mít tři hlavní postavy, do kterých bude nejspíše obsazena kromě Seleny ještě herečka Leighton Meester (seriál 24 hodin nebo Dr.House). Zatím to ale nepotvrdily. Třetí role není známá.

Vedlejší roli by možná mohla získat Nicole Kidman, kterou jsme naposledy mohli vidět ve filmu Nine (zde si můžete přečíst recenzi). Možná se také zapojí do produkce ve spolupráci s Denise Di Novi a Alison Greenspan.

Nine
Nine

Režie se ujme Thomas Bezucha, který už natočil film Základ rodiny. Začátek natáčení je naplánován na květen v Monaku, Budapešti a Paříži.

Film je o o skupině amerických žen, které jsou zklamané z dovolené v Paříži a rozhodnou se navštívit Monako. Více není známé, protože scénáristé Thomas Bezucha a April Blaire nechtějí prozradit nic dalšího.

Selenu Gomez, která je hvězdou seriálu Kouzelníci z Waverly, uvidíme na americké premiéře nového filmu již 23. června.

Selena Gomez nazpívala úvodní píseň k filmu Moderní popelka 2.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..