×
TOPZINE.cz

Módní značka Ivko nabízí teploučké zimní oblečení plné barev a designu

FOTO: Oblečení od značky IvkoMrazivé zimní dny nás nutí vytáhnut ze skříně ten nejteplejší svetr, o kterém víme, že nás zahřeje, ale rozhodně s ním nezabodujeme. Málo kdy totiž v obchodech narazíme na poctivě teplé oblečení, které je ke všemu i stylové. My však něco našli a přinášíme vám značku, která kloubí praktičnost a styl. Je to Ivko – pletená móda ze Srbska.

FOTO: Oblečení od značky Ivko
Oblečení od značky Ivko, Zdroj: ivko-knits.com

Značka Ivko vznikla v 90. letech v Bělehradě, navázala na rodinnou firmu Ivković, která působila od roku 1986 v Sarajevu a již tehdy se stala proslulou. Původně malý rodinný podnik, který dal šanci mladým talentovaným návrhářům, se vypracoval v jedno z nejznámějších jmen domácí výroby textilu.

Mít doma v šatníku alespoň jeden oděv značky Ivko je v Srbsku záležitostí módní prestiže. Ivko je jediná srbská značka, která se prosadila na světovém trhu – v Evropě, Americe i Rusku.

FOTO: Oblečení od značky Ivko
Barevné svetříky a sukně vám spraví náladu, kolekce podzim/zima 2010-2011

Návrháři pletené módy Ivko čerpají inspiraci především ze srbského folkóru, který kombinují a propojují s prvky rozmanitých světových etnik, různých historických epoch a abstraktního umění. Design oděvů tvoří kombinace květů a geometrických útvarů, přírodní ornamenty, abstrakce a exploze výrazných barev. Nejnovější kolekce podzim/zima 2010-11 je inspirovaná slovenským naivním uměním.

FOTO: Oblečení od značky Ivko
Inspirujte se, kolekce podzim/zima 2010-2011

Na každou sezónu představuje Ivko moderní střihy i jejich precizní provedení. Kolekce nabízejí řadu různých druhů pletených a háčkovaných oděvů – krátké i dlouhé kabáty, šaty, sukně, kalhoty i doplňky jako jsou tašky a kabelky. V zimě jsou kolekce doplněny o pletené rukavice, šály a punčochy. Letní kolekce zahrnuje i modely dotvořené z přírodního lnu, který je na léto velmi vhodný a prodyšný.

FOTO: Oblečení od značky Ivko
Pletený kabátek a sukně, kolekce podzim/zima 2010-2011

Oděvy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který je dovezen z Itálie. Móda Ivko tak pracuje v závislosti na sezóně buď s přírodní 100% ovčí vlnou anebo s 100% bavlnou, tento materiál v létě příjemně chladí a v zimě zároveň ohřeje.

FOTO: Oblečení od značky Ivko
Kabátek a kabelka, kolekce podzim/zima 2010-2011

Jedno z hlavních hesel pletené módy Ivko zní: „Oblečte se do barev … a do emocí“. Již od svého počátku vyrábí Ivko oděvy s cílem naučit zákazníka nosit veselé a jasné barvy. Snaží se klást důraz na barevnost a optimismus barevných kombinací, které by měly člověka obohatit i zevnitř. Módou chce tak zaútočit proti všudypřítomnému stresu a napětí.

FOTO: Oblečení od značky Ivko
Oblečení od značky Ivko, kolekce podzim/zima 2010-2011

Široká paleta barev, osobité vzory a střihy, svěží vzhled a hravost, kvalitní příze a vynikající řemeslná zručnost činí z módy Ivko originální a jedinečnou značku na světovém trhu.

Výhradním distributorem značky Ivko pro Českou a Slovenskou republiku je společnost Di Mia, s.r.o. se značkovým obchodem STEFAN v pasáži Platýz na Národní třídě v Praze.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..