Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Módní peklo opět zapaluje pod kotlem. Kdo do něj spadnul?

Redakce

Redakce

9. 9. 2011

Třetí díl Módního pekla se opírá do další trojice modelů. Komu se povedlo sladit outfit a co je naopak totální propadák? A jak to vidíte vy?

FOTO: Módní peklo v ulicích

Módní peklo v ulicích, Foto: Veronika Žebroková, Topzine.cz

Materiálu do našeho Módního pekla je v ulicích českých měst požehnaně. Podívejte se na další tři úlovky a poučte se.

Brunetce v šortkách chválím snahu o barevné sladění. To je ovšem jediné, co se jakž takž povedlo. Pokud se slečna v tomto outfitu chystala na koupaliště, dá se nad tím zamhouřit oko. Jinak je model nudný a absolutně bez nápadu. Místo květovaných šortek bych zvolila džínové s tílkem ve výraznější barvě, například letos velmi oblíbené azurově modré či jahodově červené. Obě barvy tmavovláskám skvěle padnou a na léto se hodí lépe než nevýrazná šedá.

FOTO: Módní peklo v ulicích

Oživte svůj outfit trendy doplňky

Oblíbené žabky nosíme v parných dnech všichni, ale proč nezkusit trendy sandály s kováním či nýty, které jsou nejen velmi pohodlné, ale zároveň i stylové? Třešničkou na dortu by mohly být výraznější náušnice a pilotky.

Zahrajte si na módní policii a ohodnoťte další modely!

V případě druhé slečny se díváme na vrchol nevkusu, který ale bohužel na ulicích potkáváme často. Šaty nelichotí postavě, na první pohled nejsou z kvalitního materiálu, nesedí přes prsa a barva nemá s letními trendy nic společného.

FOTO: Módní peklo

Podobný model raději nechte doma

Aby se její postava prodloužila, vyměnila bych out sandály za pohodlné boty na klínku. Neforemný pytel okamžitě odložit na dno skříně a pořídit si větší kabelku! Lesk na rty a barevně sladěné korále by dívce neuškodily. Naopak. Tak znovu a lépe!

Poslední fotka nás nutí znovu se vrátit ke stokrát omílanému heslu méně je více. Tričko s obrázky, zářivé kraťasy, sportovní žabky, barevné sluneční brýle dají dohromady přeplácaný a nestravitelný celek.

FOTO: Módní peklo

Přehnaná snaha o barevnou kombinaci

Ať si nechá tričko, které má šmrnc, ale kraťasy ať oblékne raději jednobarevné. Mikinu příště schovat do tašky přes rameno. Sluneční brýle mají vtip, který ovšem v barevné divočině zanikne.

Dnešní díl Módního pekla bohužel nemá vítězů, jen poražených. Doufejte spolu s námi v otočení skóre a těště se na další díl!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Módní peklo opět zapaluje pod kotlem. Kdo do něj spadnul?