Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Proklínáme stříbrné pánské řetízky! Co ještě patří do módního pekla?

Módní peklo 2Přinášíme vám druhý díl Módního pekla. Fotografka Veronika pro nás na ulici ukořistila další trojici street style fotek. Pojďme si říct, co se nepovedlo a za co naopak chválíme.

FOTO: Móda z ulice

Průměrný český street style, Foto: Veronika Žebroková, Topzine.cz

Slečna na první fotografii zvolila styl oblečení, který zrovna není můj šálek kávy. K světlým kalhotám bych já osobně volila černé či tmavě modré tričko do véčka a k tomu baleríny ve stejné barvě. V případě chladného počasí bych místo neforemné mikiny volila bolerko v neutrálních tónech šedé nebo černé.

FOTO: Móda z ulice

Dřevěné korálky nechte surfařům, Foto: Veronika Žebroková, Topzine.cz

Pokud slečna vyznává sportovní styl, nemusí se nutně zbavit tenisek ani mikiny. Jen by to chtělo outfit učesat a vtisknout mu jeden nápad, který jednotlivé kousky oblečení bude pojit dohromady a zároveň zažene nudu. Ta na nás bohužel z tohoto outfitu dýchá.

Růžovo-bílé tričko a zelená mikina s divokým modro-zeleným potiskem by se klidně obešly bez dřevěných korálků. Co takhle zkusit stříbrný řetízek s přívěskem?

Prošvihli jste 1. díl Módního pekla?

Mladý muž by se měl rozhodně poohlédnout po džínách tmavé barvy a jiných botách. Bílé sportovní tenisky nejsou obuv do města. Na oplátku si může nechat svetr a zůstat věrný střihu kalhot. Je nám jasné, že do moderních úzkých modelů mnoho mužů z našich končin nikdy nenasoukáme.

A na závěr řetízek. Chceme se stylem a způsobem oblékání řadit k Západoevropanům? Tak to bychom měli na podobné ozdoby hodně rychle zapomenout.

FOTO: Móda z ulice

Svetr OK, džíny už tolik ne, Foto: Veronika Žebroková, Topzine.cz

Námořnická kombinace bílé a modré v létě evidentně letí. Slečna na poslední fotografii má hezké nohy, takže bych se vůbec nebála jiného střihu sukně, případně kraťásků.

Pokud vyloženě trvá na sportovním stylu, můžou zůstat boty i svetr, ale tričko by stálo za to vyměnit. Při bližším pohledu je patrné, že modrá na triku je jiná než ta na svetru. Volila bych proto barvy, které jsou na botách, třeba růžovou a bílou. Zelenkavé náušnice jsou taky barevně mimo. Pokud je nemáte v takovém odstínu, který se opakuje na oblečení nebo jiných doplňcích, zvolte klasické stříbrné. Tím nic nepokazíte.

FOTO: Móda z ulice

Vítězka dnešního dílu, Foto: Veronika Žebroková, Topzine.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Proklínáme stříbrné pánské řetízky! Co ještě patří do módního pekla?