Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Modelky předvedly spodní prádlo na křtu kalendáře Hany Svobodové

Redakce

Redakce

20. 12. 2011

!Fotogalerie!Fashion Show Old Hollywood Night nás vrátila o několik let zpět. Na akci, která se konala 15. prosince v kapli Sacre Coeur, se křtil kalendář modelky Hany Svobodové.

FOTO: Hana Svobodová

Hana Svobodová, Zdroj: LOOK magazine, Jiří Herman

Večer měl nádech doby, kdy ženy nosily malé černé, muži perfektně padnoucí obleky a elegance byla cítit ve vzduchu. Průvodcem večera nebyl nikdo jiný než Leoš Mareš. Neotřelý humor zpříjemnil dlouhé čekání na příjezd hlavní hrdinky večera, modelky Hany Svobodové.

Modelku Hanu Svobodovou a fotografa kalendáře k bráně bývalého kláštera dovezl Rolls Royce a do samotné kaple vstoupili za doprovodu písně I will always love you. Kmotrem kalendáře se stal návrhář Josef Klír.

Čtěte také: Kalendáře pro rok 2012 s Tomášem Řepkou i vévodkyní Camillou

Luxus byl znamením celého večera, který byl rozdělen do tří bloků. První blok otevřela zpěvačka Jitka Válková s písní Black Velvet, následovala scénka z kultovního filmu Snídaně u Tiffanyho a poté módní přehlídka butiku Aida. Přehlídka byla věnována outfitům pro každodenní nošení.

Další blok zahájila zpěvačka Victoria, návštěvníci měli možnost zhlédnout další divadelní scénku, tentokrát z filmu Prázdniny v Římě, a poté přehlídku kožichů z dílny Luďka Slanaře. Dokonale propracované kožichy, nákrčníky, bolerka i šály na krásných modelkách vypadaly pompézně.

Známá jména ve spodním prádle

Poslední blok patřil zpěvačce Lucy Junk, scénce z filmu Jak ukrást Venuši a módní přehlídce spodního prádla značky Lisca. Tato přehlídka byla opravdovým vrcholem večera. Modelky Petra Faltýnová, Hana Svobodová, Kateřina Průšová, Jitka Válková, Veronika Chmelířová, těhotná Lucie Váchová a další předvedly svá vypracovaná a štíhlá těla. Všichni přítomní mohli na jejich půvabných postavách oči nechat.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/old_hollywood_night_fashion_show_2011/]

Dražila se i fotografie, která vznikla při příležitosti tvorby kalendáře. Tam ji však nenajdete, originál je pouze jeden. Vydražil se za padesát tisíc korun, kterými organizace UNICEF částečně usnadní život hladovějícím dětem. Akci uzavřel bohatý raut pro všechny přítomné.

Událost se nesla ve vznešeném duchu. Snad tomu pomohli elegantně oblečení hosté, výmluvný Leoš Mareš, hostesky vypadající jako Marilyn Monroe, překrásné modelky, fascinující modely či atmosféra doby Audrey Hepburn. Old Hollywood Night rozhodně nebyla ztráta času, ale skvěle strávený večer.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Modelky předvedly spodní prádlo na křtu kalendáře Hany Svobodové