Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Mista zažívá raketový vzestup. Teď vydala klip k songu Rock It!

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

5. 10. 2011

FOTO: MistaMista se na naší hudební scéně teprve ohřívá. Její projekt má ale velký úspěch a již dnes je Slovenka druhou nejhranější interpretkou v České republice. Nyní přichází s  videoklipem k singlu Rock It!.

FOTO: Mista

Mista při natáčení videoklipu Rock It!, Zdroj: archiv

Slovenská zpěvačka Mista touží svou hudbou nakrmit návštěvníky tanečních klubů. Její hudba je jako vystřižená z filmu o mladých lidech, kteří si užívají jeden divoký večírek za druhým. Ne vždy ale Mista holdovala taneční hudbě.

Čtěte také: Verona, fenomén české hudební scény. Kdo jsou a odkud se vzali?

Zpěvačka se totiž původně věnovala hře na housle a na klavír. Dvacet let cvičení na zmíněné nástroje ji ale donutilo něco změnit. To něco byl styl hudby. Mista svůj vkus otočila o sto osmdesát stupňů a otevřela dveře do tanečního světa. Sama říká, že si připadala celých dvacet let jako zavřená v místnosti bez oken. Až nyní z místnosti vyšla a veškerou energii, kterou za uplynulou dobu nastřádala, chce vypustit mezi lidi.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/mista-nataceni-videoklipu-rock-it/]

Jakmile se čtyřiadvacetiletá umělkyně představila v českých rádiích, okamžitě obsadila jedny z vedoucích pozic aktuálních hudebních žebříčků. Právě proto byl také již dlouhou dobu očekáván videoklip. Mista vybrala skladbu Rock It! a pustila se do natáčení.

Režisér Nikolas Tušl se rozhodl, že celý klip obleče do streetového kabátu. Mista se tedy společně s tanečníky ze studia JAD Dance Company by Yemi A.D. vydala zpívat a tančit do pražských ulic. Choreografie se ujala Angeé Svobodová.

Mista se nechala slyšet, že si natáčení velmi užila: „Celé natáčení byla jedna velká párty. Venku pršelo, byli jsme všichni promoklí, ale i tak jsme se naplno bavili.“ Zpěvačka teď může jen doufat, že stejně jako se bavila ona, budou se u klipu bavit i její příznivci.

Čtěte také o britském R´n´B objevu Yasmin

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mista zažívá raketový vzestup. Teď vydala klip k songu Rock It!