×
TOPZINE.cz

Miro Šmajda pokřtí své debutové album Čo sa týká lásky

Vloni se Miro Šmajda dostal až do finále soutěže Československé Superstar a od té doby se čekalo, jak se dokáže prosadit na hudební scéně.

foto Miro Šmajda
Miro Šmajda na festivalu Votvírák 2010, zdroj: oficiální stránky zpěváka

Když se dostal Miro Šmajda mezi 12 nejlepších v poslední řadě soutěže Československo hledá superstar, patřil spíše mezi outsidery, ovšem v průběhu semifinálových večerů si získal sympatie jak fanoušků, tak porotců. Nakonec se probojoval až do finálového souboje s Martinem Chodúrem, a i když prohrál, prorokovali mu všichni velké úspěchy. Nyní v pražském klubu Hard Rock Cafe pokřtí své debutové album Čo sa týká lásky, které natočil se svou kapelou Rosemaid.

V soutěži vynikal svou vizáží rockera a svůj talent prokázal především při rockových písničkách – asi nejvýrazněji se do paměti diváků vryl skvělým provedením písničky Welcome to the Jungle od Guns`n`roses, když dokázal velice kvalitně napodobit zpěv frontmana kapely, Axela Rose. Není proto překvapením, že i jeho debutové album je rockové.

Miro od května tohoto roku vystupuje s kapelou Rosemaid, která ho samozřejmě doprovodí i v Hard Rock Cafe. Přestože jejich album je čistě autorské, dá se očekávat, že na křtu zahrají i covery slavných rockových písní. V zajímavém prostředí pražského klubu Hard Rock Cafe v domě V.J.Rotta to bude 3. prosince 2010 jistě zajímavý zážitek.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..