Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Miro Šmajda pokřtí své debutové album Čo sa týká lásky

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

28. 11. 2010

Vloni se Miro Šmajda dostal až do finále soutěže Československé Superstar a od té doby se čekalo, jak se dokáže prosadit na hudební scéně.

foto Miro Šmajda

Miro Šmajda na festivalu Votvírák 2010, zdroj: oficiální stránky zpěváka

Když se dostal Miro Šmajda mezi 12 nejlepších v poslední řadě soutěže Československo hledá superstar, patřil spíše mezi outsidery, ovšem v průběhu semifinálových večerů si získal sympatie jak fanoušků, tak porotců. Nakonec se probojoval až do finálového souboje s Martinem Chodúrem, a i když prohrál, prorokovali mu všichni velké úspěchy. Nyní v pražském klubu Hard Rock Cafe pokřtí své debutové album Čo sa týká lásky, které natočil se svou kapelou Rosemaid.

V soutěži vynikal svou vizáží rockera a svůj talent prokázal především při rockových písničkách – asi nejvýrazněji se do paměti diváků vryl skvělým provedením písničky Welcome to the Jungle od Guns`n`roses, když dokázal velice kvalitně napodobit zpěv frontmana kapely, Axela Rose. Není proto překvapením, že i jeho debutové album je rockové.

Miro od května tohoto roku vystupuje s kapelou Rosemaid, která ho samozřejmě doprovodí i v Hard Rock Cafe. Přestože jejich album je čistě autorské, dá se očekávat, že na křtu zahrají i covery slavných rockových písní. V zajímavém prostředí pražského klubu Hard Rock Cafe v domě V.J.Rotta to bude 3. prosince 2010 jistě zajímavý zážitek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Miro Šmajda pokřtí své debutové album Čo sa týká lásky