Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Michelle Williams přijela s premiérou westernu Meek’s Cutoff do Itálie

Redakce

Redakce

29. 9. 2010

Americká herečka Michelle Williamsová přiletěla do Benátek na šedesátý sedmý ročník mezinárodního filmového festivalu, aby zde společně s tvůrci prezentovala nový snímek Meek’s Cutoff. Červený hvězdný koberec vedl přímo do Sala grande Palazzo del Cinema, kde se celá ceremonie odehrávala.

Michelle ví, jak si zařídit pozornost, Zdroj: zimbio.com

Přítomnost herečky Michelle Williams přilákala pozornost hodně lidí. Michelle se ukázala ve světlých hedvábných vyšívaných šatech. Krásně doladěná botami od Louise Vuittona a šperky od Bulgari, s přirozeně sčesanými vlasy přímo zářila.

Bruse Greenwood, který představuje ve snímku Meek’s Cutoff hlavní postavu Stephena Meeka, byl také přítomen na festivalové premiéře. Neal Huff a režisérka Kelly Reichardt byli spatřeni uvnitř budovy, ale kamery je nezastihly při jejich příjezdu.

A o čem Meek’s Cutoff vlastně je? Tvůrci se rozhodli oživit žánr westernu – a nepůjde o žádnou parodii. Odehrávat se bude v roce 1845 v Oregonu. Film je ovšem natočený na základě skutečného příběhu. Stephen Meek byl totiž známý lovec kožešin a průvodce Divokým západem. V tomto roce pomáhal skupině lidí přesunout se v dostavnících přes celý Oregon. Z původních asi 1000 přistěhovalců zemřelo 32 hladem a vyčerpáním… Můžeme se tedy těšit na pořádné drama.

Film měl premiéru 5. září, jestli se dostane do českých kin, není známo. Už si ale stihl v Benátkách vysloužit nominaci na Zlatého lva.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Michelle Williams přijela s premiérou westernu Meek’s Cutoff do Itálie