Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Michal Pavlíček koncertem připomene svůj někdejší pořad Na Kloboučku

Martin Faix

Martin Faix

11. 11. 2011

Michal Pavlíček patří bezesporu mezi nejlepší české kytaristy a právě on 15. prosince vystoupí v pražské Tesla Aréně se spoustou zajímavých hostů, aby připomněl svůj někdejší projekt Na Kloboučku.

Michal Pavlíček

Michal Pavlíček, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Pořad Na Kloboučku znamenal svého času velmi zajímavý hudební projekt, neboť se jednalo o živé televizní vystoupení Michala Pavlíčka, který si do každého dílu pozval různé zajímavé hosty z domací hudební scény.

Čtěte také: Pavlíček, Balage a Střihavka po letech opět spolu. Skupina B.S.P. křtila nové DVD

Michal Pavlíček je nejvíce znám pro své působení v legendární kapele Pražský výběr a nebo skupině Stromboli, ve které s ním vystupovala i zpěvačka Bára Basiková. Mimo tyto kapely je spolu s klávesistou Otou Balážem a zpěvákem Kamilem Střihavkou členem seskupení B.S.P.

V posledních letech se však věnuje spíše skládání hudby pro muzikály, nicméně v loňském roce vyšla po delší době jeho další sólová deska s názvem Srdeční záležitosti.

[Youtube]JKwF9VgRjws[/Youtube]

Koncert Michala Pavlíčka proběhne 15. prosince od 19 hodin v pražské Tesla Areně v rámci festivalu Beatfest rádia Beat, které tímto oslaví deset let své existence. Spolu s Michalem Pavlíčkem vystoupí jako hosté například Bára Basiková, Radim Hladík, Dan Bárta, Vlasta Redl, Monika Načeva, Vilém Čok a mnozí další.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Michal Pavlíček koncertem připomene svůj někdejší pořad Na Kloboučku