×
TOPZINE.cz

Michael Bay točí Želvy Ninja. Vystrašil fanoušky, že budou mimozemšťani

OBR: Raphael, postava z Želvy ninjaNová filmová verze Želv Ninja měla místo zmutovaných teen želváků přinést dospělé mimozemšťany. Nakonec ale sám Michael Bay fanoušky ujistil, že vše zůstane při starém.

OBR: Raphael, postava z Želvy ninja
Něco podobného chtěl producent z želváků udělat. Zdroj: geektyrant.com

Za všechno může Michael Bay, který je u chystaného filmu v roli producenta. Před týdnem se objevila zpráva, že Bay chce trošku poupravit želvy – udělat z nich mimozemskou rasu. A aby toho nebylo málo, želvy měly vyrůst do dospělého věku. Reakce fanoušků byla okamžitá a samozřejmě negativní. Dává snad smysl dívat se na nějaké želvy z vesmíru?

Čtěte více: Želváky režíruje Liebesman, který natočil i Světovou invazi

Producent si hned prekérní situaci uvědomil, a tak se na internetu objevil jeho vzkaz: „Paramount změnil název, udělal ho jednodušší. Postavy budou všechny přesně tak, jak je znáte, a stále to budou teenageři. Všechno, co znáte, a všechny důvody, proč máte rádi želvy, najdete ve filmu. (…) Náš tým fanoušci zajímají. My vás nezklameme.“

Změna názvu se ani tak netýká českého publika, jako anglicky mluvících diváků. V originále totiž název zní Teenage Mutant Ninja Turtles, což nebylo přeloženo úplně doslovně: Želvy Ninja. Společnost Paramount však změnila kvůli jednoduchosti název na Ninja Turtles. U nás v kinech ale budou pravděpodobně zase Želvy Ninja.

Režie se ujal Jonathan Liebesman (v poslední době režíroval třeba Hněv Titánů), premiéra je plánovaná na prosinec 2013.

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..