Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Michael Bay točí Želvy Ninja. Vystrašil fanoušky, že budou mimozemšťani

Tomáš Dolejš

Tomáš Dolejš

1. 4. 2012

OBR: Raphael, postava z Želvy ninjaNová filmová verze Želv Ninja měla místo zmutovaných teen želváků přinést dospělé mimozemšťany. Nakonec ale sám Michael Bay fanoušky ujistil, že vše zůstane při starém.

OBR: Raphael, postava z Želvy ninja

Něco podobného chtěl producent z želváků udělat. Zdroj: geektyrant.com

Za všechno může Michael Bay, který je u chystaného filmu v roli producenta. Před týdnem se objevila zpráva, že Bay chce trošku poupravit želvy – udělat z nich mimozemskou rasu. A aby toho nebylo málo, želvy měly vyrůst do dospělého věku. Reakce fanoušků byla okamžitá a samozřejmě negativní. Dává snad smysl dívat se na nějaké želvy z vesmíru?

Čtěte více: Želváky režíruje Liebesman, který natočil i Světovou invazi

Producent si hned prekérní situaci uvědomil, a tak se na internetu objevil jeho vzkaz: „Paramount změnil název, udělal ho jednodušší. Postavy budou všechny přesně tak, jak je znáte, a stále to budou teenageři. Všechno, co znáte, a všechny důvody, proč máte rádi želvy, najdete ve filmu. (…) Náš tým fanoušci zajímají. My vás nezklameme.“

Změna názvu se ani tak netýká českého publika, jako anglicky mluvících diváků. V originále totiž název zní Teenage Mutant Ninja Turtles, což nebylo přeloženo úplně doslovně: Želvy Ninja. Společnost Paramount však změnila kvůli jednoduchosti název na Ninja Turtles. U nás v kinech ale budou pravděpodobně zase Želvy Ninja.

Režie se ujal Jonathan Liebesman (v poslední době režíroval třeba Hněv Titánů), premiéra je plánovaná na prosinec 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Michael Bay točí Želvy Ninja. Vystrašil fanoušky, že budou mimozemšťani