×
TOPZINE.cz

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2011: Když vás otráví filmy, zamkněte se ve whiskey busu

Letní kinoPřesněji řečeno, co dělat mimo uzavřené kino? Na filmovém festivalu v Karlových Vary se po letech můžeme těšit na (doufejme) teplé letní večery v letním kině a na autobus plný irské whiskey!

Letní kino v Karlových Varech
Letní kino hýřící barvami, Zdroj: kviff.com

Letní kino bude v provozu už první den festivalu, v pátek ve 23 hodin večer, kdy se začne promítat nová adaptace Jany Eyrové, která rovněž zahájí karlovarský filmový festival.

Plátno ožije znovu na závěr festivalu, kdy pořadatelé slibují promítnout film-překvapení. Co to bude, nevědí ještě ani oni sami. Vybírat budou z titulů, které zabodují v diváckém hlasování. Obě projekce mají vstup zdarma a bez akreditace. Další dobrá zpráva je, že letní kino pojme tři a půl tisíce lidí.

Dalším místem, kde se můžete odreagovat od stereotypu uzavřených kinosálů, je Jameson Bus. Ten si budou moci návštěvníci festivalu pronajmout pro svou partu a vychutnat si pak irskou whiskey servírovanou těmi nejlepšími barmany. Jameson bus bude po celou dobu festivalu umístěn ve Varšavské ulici v Karlových Varech a barmani budou své hosty zasvěcovat do tajů whiskey vždy po dobu 45 minut.

Jameson Bus
Takhle vypadá Jameson Bus zevnitř, Zdroj: Jameson

Ve středu 6. července pak proběhne vyhlašování výherců soutěže Done in 60 seconds. Vyhrávají ti, kterým se nejnápaditějším způsobem podaří vtěsnat jejich oblíbený snímek do jedné minuty.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..