Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Matěj Ruppert bude zpívat reggae. Společně s bývalým členem skupiny Lunetic

Martin Peška

Martin Peška

15. 12. 2011

Zpěvák Matěj Ruppert, známý především z funkové skupiny Monkey Business, se stane v neděli 18. prosince kmotrem singlu Party Lovers osmičlenné reggae party The Spankers. Křest se uskuteční v pražském klubu Futurum.

video
play-sharp-fill

Ruppert si s The Spankers poprvé zazpíval již loni při příležitosti křtu debutového alba s názvem Boom! Bang! Pow! You Know…, se kterým skupina získala druhé místo v žánrových cenách Anděl 2010.

Informace ke koncertu:FOTO: Zpěvačka Sisa z kapely The Spankers
Vystoupí: The Spankers, Bug´n´Dub
Hosté: Matěj Ruppert (Monkey Business aj.), Dr. Kary (Fast Food Orchestra)
Datum: neděle 18. prosince, začátek koncertu od 20:30 hodin
Místo: Futurum Music Bar Zborovská 7, Praha 5 – Smíchov
Vstupenky: v předprodeji online za 125 korun

Kapela, jejíž tvorba se pohybuje v ranku reggae a disco-popu, nedávno obměnila sestavu. Kromě slovenské zpěvačky Sisy Feherové do skupiny přišel nový basák Viktor a Marek, o kterém kytarista František Albrecht s úsměvem říká:  „Marek, náš trumpeťák, je ex-člen Lunetiku, ale i tak je velmi šikovný.“

The Spankers fungují od roku 2009. Za dobu své existence vydali EP Right in the Morning a dlouhohrající CD Bang! Pow! You Know…, na kterém hostuje například Tonya Graves z Monkey Bussines nebo Dr. Kary a Su-Sha z Fast Food Orchestra.

Poslechněte si exkluzivní pozvánku pro čtenáře TOPZINE.cz

[audio:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2011/12/the_spankers_pozvanka.mp3|titles=Exkluzivní pozvánka pro čtenáře TOPZINE.cz]
„Od té doby, co se Tereza dostala na DAMU, jsme méně koncertovali a atmosféra v kapele nebyla taky nic moc. Muselo se něco stát a teď vidím, že je to přínosné pro všechny,“ uvedl ke změně zpěvačky bubeník Tomáš Knotek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Matěj Ruppert bude zpívat reggae. Společně s bývalým členem skupiny Lunetic