Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Martin Harich strhává nálepku SuperStar a vydává své první album

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

3. 11. 2011

Finalista Česko Slovenské Superstar 2, Martin Harich, skočil ze soutěže do hudebního showbyznysu rovnýma nohama. Několik měsíců po skončení soutěže přichází s debutovým albem Príbeh snov.

FOTO: Martin Harich

Martin Harich vydává své debutové album, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Teprve šestnáctiletý zpěvák Martin Harich se stal již během soutěže Česko Slovenská SuperStar 2 miláčkem dívčího osazenstva. Zatímco v soutěži byl jen Harichem, z jehož zpěvu mnohé slečny omdlévaly a plakaly dojetím, dnes už si může říkat zpěvák Harich, který vydal své debutové album.

Čtěte také: Kolečkářová sahá v hitparádách po zlatu. Ukrajině vévodí domácí interpreti

Martin má hudbu v krvi a tak není divu, že nenechal své příznivce dlouho čekat. Ačkoli ho mohli slyšet poměrně často na nejrůznějších hudebních akcích a koncertech, nyní si mohou Martina zavřít doma, uzamknout ho v mechanice přehrávače a už nikdy mu nedovolit opustit jejich životní útočiště.

Slovenský zpěvák přichystal jedenáct skladeb, které vtiskl na jediný nosič s názvem Príbeh snov. Od Martina lze očekávat energické a mladistvé kousky doprovázené promyšlenými tóny. Jako první singl byla zvolena píseň Nezvestná, ke které už Martin stihl natočit i videoklip.

Kromě již zmíněné Nezvestné je deska plná autorských skladeb. Martin si totiž napsal veškerou hudbu i texty sám. Album Príbeh snov je tak vskutku autentickým otiskem jeho osobnosti.

Album vznikalo několik měsíců v prostorách studia Creative Music House, kde kromě Martina Haricha strávili spoustu času také producenti desky – Peter Graus a Marian Kachúta. Výsledek jejich snažení se dostal na svět 24. října pod nálepkou Universal Music.

Martin Harich se s Príbehem snov vydává na lov hudebních cen

Martin Harich si pospíšil, aby jeho jméno nebylo zapomenuto. Dnes má také slušně nakročeno k tomu, aby nebyla zapomenuta ani jeho hudba. Za nové album byl totiž nominován na Hudební ceny Óčka 2011 v kategorii Objev roku. Osud Príbehu snov je však nyní pouze v rukách hudebních konzumentů, kteří rozhodnou, zda se jedná o sladký sen nebo noční můru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Martin Harich strhává nálepku SuperStar a vydává své první album