×
TOPZINE.cz

Martin Harich strhává nálepku SuperStar a vydává své první album

FOTO: Martin Harich
Martin Harich vydává své debutové album, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Finalista Česko Slovenské Superstar 2, Martin Harich, skočil ze soutěže do hudebního showbyznysu rovnýma nohama. Několik měsíců po skončení soutěže přichází s debutovým albem Príbeh snov.

FOTO: Martin Harich
Martin Harich vydává své debutové album, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Teprve šestnáctiletý zpěvák Martin Harich se stal již během soutěže Česko Slovenská SuperStar 2 miláčkem dívčího osazenstva. Zatímco v soutěži byl jen Harichem, z jehož zpěvu mnohé slečny omdlévaly a plakaly dojetím, dnes už si může říkat zpěvák Harich, který vydal své debutové album.

Čtěte také: Kolečkářová sahá v hitparádách po zlatu. Ukrajině vévodí domácí interpreti

Martin má hudbu v krvi a tak není divu, že nenechal své příznivce dlouho čekat. Ačkoli ho mohli slyšet poměrně často na nejrůznějších hudebních akcích a koncertech, nyní si mohou Martina zavřít doma, uzamknout ho v mechanice přehrávače a už nikdy mu nedovolit opustit jejich životní útočiště.

Slovenský zpěvák přichystal jedenáct skladeb, které vtiskl na jediný nosič s názvem Príbeh snov. Od Martina lze očekávat energické a mladistvé kousky doprovázené promyšlenými tóny. Jako první singl byla zvolena píseň Nezvestná, ke které už Martin stihl natočit i videoklip.

Kromě již zmíněné Nezvestné je deska plná autorských skladeb. Martin si totiž napsal veškerou hudbu i texty sám. Album Príbeh snov je tak vskutku autentickým otiskem jeho osobnosti.

Album vznikalo několik měsíců v prostorách studia Creative Music House, kde kromě Martina Haricha strávili spoustu času také producenti desky – Peter Graus a Marian Kachúta. Výsledek jejich snažení se dostal na svět 24. října pod nálepkou Universal Music.

Martin Harich se s Príbehem snov vydává na lov hudebních cen

Martin Harich si pospíšil, aby jeho jméno nebylo zapomenuto. Dnes má také slušně nakročeno k tomu, aby nebyla zapomenuta ani jeho hudba. Za nové album byl totiž nominován na Hudební ceny Óčka 2011 v kategorii Objev roku. Osud Príbehu snov je však nyní pouze v rukách hudebních konzumentů, kteří rozhodnou, zda se jedná o sladký sen nebo noční můru.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..