Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Manic Street Preachers v Praze představí svůj nejklidnější počin

Martin Peška

Martin Peška

28. 1. 2014

Počtvrté v historii zavítá velšská skupina Manic Street Preachers na území České republiky. Ve středu 14. května přijede se svými největšími hity i novinkami z loňského alba do Velkého sálu pražské Lucerny.

FOTO: Manic Street Preachers

Manic Street Preachers loni natočili kromě Rewind The Film ještě jednu desku. Pod názvem Futurology by se měla objevit v první polovině tohoto roku. Zdroj: Live Nation ČR

„Potvrzujeme, že zahrnujeme Českou republiku do evropskohé turné. Budeme hrát v Lucerně v Praze dne 14. května 2014,“ zveřejnila dnes kapela na svém webu.

Informace o koncertu:
Vystoupí: Manic Street Preachers.
Datum: středa 14. května.
Místo: Velký sál Lucerny (Vodičkova 36, Praha 1).
Vstupenky: v předprodeji online za 990 korun.

Vedle proslulých hitů ze své dlouholeté kariéry skupina přiveze českým fanouškům ochutnávku z poslední nahrávky s názvem Rewind The Film, které se výrazně odlišuje od deseti předešlých a kritikou bývá označováno jako nejklidnější.

Dle slov jednotlivých umělců podobu desky ovlivnil nejenom jejich věk a přirovnávají ji ke svému staršímu titulu This Is My Truth Tell Me Yours.

Vstupenky mají být v předprodeji online za cenu 990 korun od pátku 29. ledna.

Manic Street Preachers lze jen stěží za celou jejich působnost označit jedinou žánrovou samolepkou. Od vlivu New Wave kapel a punku se častokrát odklonili k čistému popu, za což byli častokrát nelítostivě propíráni, ovšem široké spektrum posluchačů se jim nezmenšilo.

V Praze naposledy zahráli před dvěma lety při příležitosti vydání výběrového alba.

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

Manic Street Preachers v Praze představí svůj nejklidnější počin