Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lucie vyprodala koncert v Praze rok předem. Přihazuje proto další

Adam Vrána

Adam Vrána

8. 8. 2013

Znovuobnovená kapela Lucie plánuje po dlouhé odmlce opět vyjet příští rok na turné. První pražský koncert, který se uskuteční 10. června v O2 Aréně, je již kompletně vyprodaný. Skupina proto přidává další termín na témže místě – 11. června.

FOTO: Lucie

Turné Lucie bude jednou z hlavních událostí příštího roku. Zdroj: Livenation

„Není nijak neobvyklé, když nějaká zahraniční hvězda vyprodá londýnskou O2 Arenu několikrát za sebou. U nás se to ale děje jen zřídka a svědčí to o výjimečnosti skupiny Lucie. Mám opravdu radost, že jsme se domluvili na přidání druhého koncertu, a pevně doufám, že se tentokrát na každého dostane,“ říká ředitel pořádající společnosti Bestsport Arena Robert Schaffer.

Podrobnosti zůstávají v tajnosti

Management Lucie přiznává, že v v celou věc doufal, jelikož kapela si chce atmosféru O2 arény pořádně užít. Možná právě proto se na nadcházející turné připravuje raději už s ročním předstihem, jak prozradil klávesista Michal Dvořák na květnové tiskové konferenci.

Comeback kapely, která prodala přes milion kopií svých nahrávek, je pro její fanoušky vítanou událostí. Podle kytaristy Roberta Kodýma tak jednotliví členové učinili kvůli přetrvávajícímu nutkání společně vystupovat: „I přes dřívější neshody se nám zastesklo po společném hraní, a tak jsme z ponorky chtěli udělat vzducholoď, jež i nadále popluje vesmírem.“

Fanoušci plánující na některý z koncertů Lucie zavítat se podle všeho mohou těšit na neotřelé audiovizuální zážitky, k jejichž realizaci si kapela přizvala špičkové odborníky z celého světa. Detaily hodlají členové skupiny prozradit až na zářijové tiskové konferenci, už v květnu ale zmínili třeba speciální hydraulické pódium, které fanouškům umožní se dostat do těsnějšího kontaktu s vystupujícími.

Vstupenky na druhý pražský koncert jsou k dostání na terminálech Sazky od 490 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lucie vyprodala koncert v Praze rok předem. Přihazuje proto další