Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

LOVEC STYLU: Foť módu z ulice a soutěž o letenky

Anna Talašová

Anna Talašová

7. 8. 2011

Jak pokračuje soutěž, která hledá lovce stylu? Dokdy můžete posílat své úlovky a kdo již zabodoval u poroty a zaletí si do jedné z evropských metropolí módy?

FOTO: Lovec stylu

Rozbij šeď v ulicích!, Zdroj: LOVEC STYLU

Vezmi foťák, dívej se kolem sebe a nafoť lidi, kteří svým módním stylem rozbíjí nudu v ulicích měst. Hledá se lovec stylu! Touhle výzvou začal před šesti týdny stejnojmenný soutěžní projekt, který hledá nejšikovnější fotografy módy v ulicích měst.

Co můžete vyhrát?

„Od začátku soutěže do ní fotografové přihlásili více než sto fotek, dva z nich jsme v průběžném hodnocení poroty už odměnili letenkami do evropských metropolí módy,“ říká Lucie Pavlásková z portálu CzechOriginalFashion.cz. „Soutěží fotky pořízené na dovolených v zahraničí, ale i snímky, které vznikly na hudebních festivalech a prázdninových akcích v Čechách. Obecně se dá říct, že ulice světových metropolí oplývají větší kreativitou a odvahou, ale velmi mile nás překvapují i originalita a styl místních mladých lidí,“ dodává. Z tříměsíčního hodnocení odborné poroty vzešli do této chvíle již dva vítězové, Eva Mazuchová a Jiří Straka.

Projekt je tedy úspěšně rozjetý, a pokud se do něj chcete zapojit i vy, máte šanci do konce srpna. To je termín, dokdy mohou své fotky přihlásit všichni, kteří rádi fotí, baví je móda a mají oko na styl.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

LOVEC STYLU: Foť módu z ulice a soutěž o letenky