Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Líčení na podzim a zimu 2012: Víme, jaké trendy letos dominují

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

14. 11. 2012

Trendy v líčení na letošní podzim a zimu jsou postaveny na dokonalém ovládání kontrastních barev, kreativitě a bezchybné pleti. Nechte se inspirovat našimi tipy a své okolí naprosto odzbrojíte.

FOTO: Líčidla na podzim a zimu 2012

Líčidla na podzim a zimu 2012, Zdroj: polyvore.com

Červené rty

Trendem číslo jedna jsou pro tento podzim výrazné červené rty. V kurzu jsou všechny odstíny od světlé až po temně rudou, takže ten svůj najdete i vy. Pokud si na rudou rtěnku netroufáte, vyzkoušejte jemný odstín v podobě lesku na rty. Nezapomeňte však na to, že k výrazným rtům se nehodí kouřové líčení a tvářenka. Bohatě vám postačí řasenka.

Barevné kouřové oči

Zapomeňte na černé, šedé a hnědé kouřové líčení, protože letošní podzim patří tmavě fialové, zelené, stříbrné a námořnické modři. Odstín si vyberte podle vašeho vkusu a odstínu vaší pleti. Pokud nechcete působit zmalovaně, rty naličte decentně. Použít můžete například bezbarvý lesk.

Čtěte také: Ladybox poprvé v Česku. Co v sobě žhavá novinka ukrývá?

Výrazné obočí

Už několikátou sezónu je v kurzu přirozené a výrazné obočí. Zapomeňte proto na na jeho vytrhávání do úzkého proužku. Zvýraznit ho můžete hnědým stínem nebo tužkou. Zafixovat jej můžete pomocí gelu na obočí.

Nahé líčení

Nalíčená – nenalíčená, tzv. nude look ještě není na ústupu. Jeho základem je dokonalý make-up, pleť bez známky opálení, řasenka, výrazné obočí a světlé rty.

Zlatá horečka

Metalický trend je tuto sezónu zpátky v podobě zlatavých očních linek a stínů. Zkombinovat jej můžete také s kouřovým líčením vklepáním zlatého odstínu do koutků oka. Svůj look můžete doladit například zlatým lakem na nehty.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Líčení na podzim a zimu 2012: Víme, jaké trendy letos dominují