Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Ladybox poprvé v Česku. Co v sobě žhavá novinka skrývá?

Redakce

Redakce

18. 10. 2012

Ladybox dorazil do České republiky. Krabička, ve které každý měsíc najdete překvapení ve formě kosmetických produktů, je nejnovějším hitem. Ladybox jsme vyzkoušeli exkluzivně pro vás.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/lady-box-rijen/]Malá krabička nadupaná překvapeními předčila naše očekávání. Poštou přišla bezpečně zabelená, pěkně převázána modrou mašlí a vystlána růžovou látkou. Velmi mile také působí přiložený dopis, který vám píše tajemná Lady.

Obsah krabičky nás příjemně překvapil. V zářijovém Ladyboxu najdete celkem sedm výrobků. Z nich jsme vybrali čtyři hlavní, které jsme exkluzivně pro vás vyzkoušeli!

Nobilis Tilia ANTI-AGE de luxe bioaktivní obnovující sérum

Lady popisuje výrobek jako bioaktivní sérum, které je vhodné pro noční použití, ale i jako podklad pod make-up. Je určen pro všechny typy pleti a má se postarat o mladší vzhled a obnovit strukturu pokožky.

Topzine o výrobku: Hodí se spíše pro starší ženy než pro náctileté. Je to velmi mastné sérum, které nedoporučujeme používat jako podklad pod make-up. Pleť se totiž po něm abnormálně leskne.

Garnier BB krém

BB krém nemusíme více představovat. Make-up a krém v jednom je skvělou novinkou, jež splní vše, co slíbí. Navíc příjemně voní a vydrží celý den. Konzistence je tuhá jako u krému, tedy se dobře roztírá. Plus vidíme i v rychlém odličování.

Pure Fiji tělové máslo

Pure Fiji, máslo na obličej i tělo, nás nadchlo. Velmi jemná a dlouhotrvající vůně vás bude provázet celý den. Navíc se rychle vsákne a nezanechává skvrny na oblečení. Máslo je ideální i pro velmi suchou pokožku.

Iswari Snídaňová směs nepražené kakao – lucuma 33

Nejde o kosmetický výrobek, ale i nepražené kakao bylo k LB přiloženo. Je to příjemné překvapení pro chvíle relaxu při víkendové snídani. Směs byla připravena při nízkých teplotách a zachovala si tak všechny zdravé a tělu prospěšné látky. Kakaem si můžete dochutit také například jogurt či ovesnou kaši.

U Ladyboxu najdeme i negativa

Některé letáčky přiložené k Ladyboxu jsou psány v angličtině. Další nevýhodou může být, že obsah LB je překvapením. Tedy můžete dostat kosmetiku, kterou již běžně používáte a nakonec nevyzkoušíte nic nového.

Celkově ale hodnotíme Ladybox kladně a těšíme se na říjnové vydání.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ladybox poprvé v Česku. Co v sobě žhavá novinka skrývá?