×
TOPZINE.cz

Ladybox poprvé v Česku. Co v sobě žhavá novinka skrývá?

FOTO: Zářijový Ladybox

Ladybox dorazil do České republiky. Krabička, ve které každý měsíc najdete překvapení ve formě kosmetických produktů, je nejnovějším hitem. Ladybox jsme vyzkoušeli exkluzivně pro vás.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/lady-box-rijen/]Malá krabička nadupaná překvapeními předčila naše očekávání. Poštou přišla bezpečně zabelená, pěkně převázána modrou mašlí a vystlána růžovou látkou. Velmi mile také působí přiložený dopis, který vám píše tajemná Lady.

Obsah krabičky nás příjemně překvapil. V zářijovém Ladyboxu najdete celkem sedm výrobků. Z nich jsme vybrali čtyři hlavní, které jsme exkluzivně pro vás vyzkoušeli!

Nobilis Tilia ANTI-AGE de luxe bioaktivní obnovující sérum

Lady popisuje výrobek jako bioaktivní sérum, které je vhodné pro noční použití, ale i jako podklad pod make-up. Je určen pro všechny typy pleti a má se postarat o mladší vzhled a obnovit strukturu pokožky.

Topzine o výrobku: Hodí se spíše pro starší ženy než pro náctileté. Je to velmi mastné sérum, které nedoporučujeme používat jako podklad pod make-up. Pleť se totiž po něm abnormálně leskne.

Garnier BB krém

BB krém nemusíme více představovat. Make-up a krém v jednom je skvělou novinkou, jež splní vše, co slíbí. Navíc příjemně voní a vydrží celý den. Konzistence je tuhá jako u krému, tedy se dobře roztírá. Plus vidíme i v rychlém odličování.

Pure Fiji tělové máslo

Pure Fiji, máslo na obličej i tělo, nás nadchlo. Velmi jemná a dlouhotrvající vůně vás bude provázet celý den. Navíc se rychle vsákne a nezanechává skvrny na oblečení. Máslo je ideální i pro velmi suchou pokožku.

Iswari Snídaňová směs nepražené kakao – lucuma 33

Nejde o kosmetický výrobek, ale i nepražené kakao bylo k LB přiloženo. Je to příjemné překvapení pro chvíle relaxu při víkendové snídani. Směs byla připravena při nízkých teplotách a zachovala si tak všechny zdravé a tělu prospěšné látky. Kakaem si můžete dochutit také například jogurt či ovesnou kaši.

U Ladyboxu najdeme i negativa

Některé letáčky přiložené k Ladyboxu jsou psány v angličtině. Další nevýhodou může být, že obsah LB je překvapením. Tedy můžete dostat kosmetiku, kterou již běžně používáte a nakonec nevyzkoušíte nic nového.

Celkově ale hodnotíme Ladybox kladně a těšíme se na říjnové vydání.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..