Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Liam Gallagher se opřel do odpůrců Beady Eye. Naserte si, vzkazuje jim

Jakub Jarolímek

Jakub Jarolímek

3. 6. 2013

Někdejší frontman zaniklé rockové skupiny Oasis Liam Gallagher v jednom z rozhovorů ostře zkritizoval postoj některých fanoušků, kteří kvůli rozpadu Oasis bojkotují následně vzniklou kapelu Beady Eye.

FOTO: Liam Gallagher

Liam Gallagher si v rozhovoru na adresu odpůrců Beady Eye nebral servítky. Zdroj: oficiální stránky Oasis

Prostořeký britský hudebník se v pátečním interview zmínil o tom, že se mu společně s Beady Eye podařilo nahrát výtečné rock’n’rollové album, ale má rovněž stále pocit, že celá řada fanoušků kapelu bojkotuje jednoduše z toho důvodu, že se již nejedná o původní Oasis.

V rozhovoru rozhořčeně uvedl, že Beady Eye nepovažuje pouze za své hobby, ale že do projektu vložil více času než do své bývalé kapely. „Do tvorby písniček pro Oasis jsem dal kus sebe sama, proto mám plné právo si je zpívat, s kým chci a kdy se mi zachce. Pokud s tím má kdokoliv problém, může jít klidně do pr***.

Liam Gallagher se nejvíce proslavil právě jako frontman proslulé pop rockové skupiny Oasis, v níž působil společně se svým bratrem Noelem. Ten se pak po neshodách rozhodl kapelu v roce 2009 opustit, čímž také Oasis ukončili své působení a Liam se zbylými členy založil nové uskupení Beady Eye.

Skupina momentálně chystá k vydání druhé studiové album s názvem BE. Připravovaná deska by měla vyjít 10. června.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Liam Gallagher se opřel do odpůrců Beady Eye. Naserte si, vzkazuje jim