×
TOPZINE.cz

Novopečený Belieber Liam Gallagher chystá song o vztahu se svým bratrem

FOTO: Liam Gallagher
Liam Gallagher byl nezvykle sebektirický. Zdroj: oasisinet.com

Mezilidské vztahy jsou vděčným tématem textů písní napříč hudebními žánry. Nejinak je tomu i u nového songu kapely Beady Eye. Tentokrát se ale nejedná o klasický partnerský vztah, ale o vztah mezi sourozenci.

FOTO: Liam Gallagher
V novém songu Gallagher zpívá o lásce i odporu. Zdroj: oficiální stránky Oasis

Frontman Beady Eye Liam Gallagher osobně potvrdil, že se na chystaném albu objeví song pojednávající o jeho bratru Noelovi. Song se bude jmenovat Don’t Brother Me a jak Liam dodává, tak neočekává, že by právě tato nahrávka urovnala vážné spory mezi ním a jeho bratrem.

Jízlivosti nemám zapotřebí, říká mladší z bratrů

Liama a Noela totiž nepojí jen sourozenecký vztah, ale i profesní život. Mezi lety 1991 až 2009 oba bratři tvořili základní stavební pilíře skupiny Oasis, ovšem v srpnu 2009 mezi nimi došlo k hádce, po níž se Noel rozhodl kapelu okamžitě opustit. Od té doby spolu nekomunikují.

Celá situace je pochopitelně složitá a citlivá, jak sám Liam přiznal v týdnu v jednom rozhovoru, kde mluvil o textu písně: „Je to tak trochu rozporuplné. V písni zmiňuji lásku, ale zároveň je tam i jakýsi odpor, který mezi námi dosud panuje. Nemusel bych si sice odpustit ani nějakou tu jízlivost, ale upřímně řečeno, nemám to zapotřebí.“

Boom kolem vydání nového songu přitom není tím jediným, kvůli čemu se o Liamu Gallagherovi v poslední době mluví. Zpěvák se nedávno nechal slyšet, že je fanouškem (tzv. Belieberem) svého kolegy Justina Biebra, na němž Gallagher prý „obdivuje“ jeho smysl pro dochvilnost (naráží na zpěvákovo dvouhodinové zpoždění před koncertem v Londýně – pozn. red.)

„Bieber svým pozdním příchodem boří manýry takzvaných rockerů, kteří s oblibou nechávají fanoušky čekat dalších patnáct minut, čímž chtějí podnítit jejich nedočkavost,“ říká. „Hodlají-li ho trumfnout, musí od nynějška svou „akademickou čtvrthodinku protáhnout alespoň o další dvě hodiny. Fanoušci budou určitě nadšením celí bez sebe.“

 Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..