Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Letošní ročník veletrhu Holiday World bude hlavně ve znamení exotiky

FOTO: Pláž

V Holešovicích se ve dnech 9. – 12. února uskuteční 21. ročník veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který je nejvýznamnější akcí svého druhu ve střední Evropě.

FOTO: Holiday World, veletrh, Praha

Partnerem loňského veletrhu bylo Slovensko, Foto: Vojta Herout, Topzine.cz

Partnerskou zemí letošního ročníku se stala Dominikánská republika. Organizátoři slibují nezapomenutelný program, který návštěvníky seznámí s kulturou země. Bude možné poznat místní kulinářské speciality, naučit se dominikánské tance nebo se podívat na výrobu doutníků a ochutnat rum.

Dominikánská republika je jednoznačně nejvzdálenější zemí ze všech dosavadních partnerů veletrhu. Exotických vystavovatelů se ale představí mnohem více, například Brazílie, Izrael, Thajsko, Srí Lanka nebo Tanzanie.

Část veletrhu bude samozřejmě věnována České republice. Návštěvníci poznají krásy téměř všech regionů naší země, protože budou vystavovat samostatně. I Slovensko, loňský partner veletrhu, ukáže zajímavosti své země.

Čtěte také: Jaký byl loňský ročník veletrhu?

Zajímavý bude také doprovodný program WorldFilm. Mimo jiné se představí nejslavnější český polárník současnosti Mirek Jakeš, který už jedenáctkrát dobyl severní pól. Těšit se ale můžete i na zajímavosti o Etiopii, Albánii nebo třeba o letu balonem přes Sněžku.

21. ročník veletrhu cestovního ruchu Holiday World

9. – 12. 2. 2012 (veřejnosti je určen víkend)
Holešovické Výstaviště v Praze
Vstupné: plné 150 Kč, snížené 80 Kč, rodinné 300 Kč

Platí na Holiday World i na současně probíhající veletrhy Golf Show a Top Gastro.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Letošní ročník veletrhu Holiday World bude hlavně ve znamení exotiky