×
TOPZINE.cz

Léto plné hvězd: Dasha a Miro Šmajda podpoří hračky pro zdravé i postižené

foto: Miro Šmajda

Léto plné hvězd, prodejní výstavu Olgy Černohorské a Ivany Kárníkové, zahájí ve čtvrtek 7. července vernisáž s kulturním programem v režii Ondřeje Rumla a Ireny Budweiserové. Textilní hračky, výukové kapsáře a společenské hry i pro zdravotně postižené děti budou vystaveny do 24. srpna na Dražickém náměstí v Praze.

foto: Miro Šmajda
Miro Šmajda při křtu alba Čo sa týká lásky v Hard Rock Cafe, Foto: Martina Hušková, Topzine.cz

Umělecká agentura Anaháta připravila k výstavě bohatý doprovodný program. V úterý 12. července se příchozí podívají za oponu muzikálů, ve čtvrtek se zde představí Dasha (Dagmar Sobková), jedna z nejobsazovanějších muzikálových hereček i zpěvaček. Následující čtvrtek, 21. července, se slova ujme Marfuša z muzikálu na ledě Mrazík a představitelka mnoha dalších muzikálových rolí Hana Křížková.

Čtětě také: Miro Šmajda pokřtil své debutové album

Srpnovou část výstavy svou přítomností obohatí například Ondřej Brzobohatý či Miro Šmajda, který možná zazpívá i nějakou novinku z chystaného alba. Závěrečným koncertem bude 19. srpna program Točte se pardálové, kde zazní oblíbené skladby staré Prahy z přelomu 19. a 20. století. Benefiční koncerty při výstavě začínají vždy v 18 hodin, slovem bude provázet Olga Černohorská. Výtěžek z koncertů bude věnován na realizaci divadelního představení pro děti.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..