Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Leonardo DiCaprio odmítá hrát ve vikingském filmu Mela Gibsona

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

1. 8. 2010

Hvězda nového snímku Počátek prý nechce riskovat svoji pověst spojením s problémovým hercem a režisérem Gibsonem. Ten se právě potýká s nepříjemnostmi spojenými s bitím a násilnostmi páchanými na své ex-přítelkyni.

Leonardo DiCaprio ve filmu Počátek, Zdroj: distributor filmu

Dlouho se mluvilo o roli Leonarda DiCapria v chystaném filmu Mela Gibsona o Vikinzích. Teď už je ovšem jasné, že se v něm neobjeví. Zdroj blízký mladému a úspěšnému herci totiž tvrdí: „Leo si může vybírat lidi, se kterými bude spolupracovat. Mel Gibson rozhodně není jedním z nich.“

DiCaprio si zrovna užívá svou chvilku slávy po výborném výkonu v Počátku (recenze zde) režiséra Christophera Nolana. Proto nechce riskovat svoji reputaci spojováním svého jména s Melem Gibsonem. Tomu se v poslední době moc nedaří. Na veřejnost prosáklo, že bil svoji bývalou přítelkyni Oksanu Grigorievu. Navíc s ním studio WME ukončilo spolupráci (více zde).

Na filmu s ním DiCaprio tedy spolupracovat nebude, i když mu režisér nabízel hlavní roli. Navíc ještě neexistuje ani pořádný scénář, a tak hercův odchod od vikingského projektu není nijak nečekaný. DiCapria tak diváci dlouho neuvidí v žádném filmu. Teď má plné ruce práce s produkováním snímku Red Riding Hood (neoficiální překlad Červená Karkulka) režisérky Catherine Hardwicke (autorka prvního zfilmovaného dílu Stmívání).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Leonardo DiCaprio odmítá hrát ve vikingském filmu Mela Gibsona