Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lana Del Rey nahrála duet se Smilerem. A už nevede britskou hitparádu

Redakce

Redakce

23. 2. 2012

Multižánrová americká zpěvačka Lana Del Rey nazpívala duet s raperem Smilerem. Jde o cover písně Big Spender od Shirley Bassey.

Lana Del Rey Zdroj: lanadelrey.com

Píseň bude vydána 27. února na Smilerově desce All I Know. Lana Del Rey ji nahrála s raperem v roce 2010.

Lana Del Rey, rodačka z New Yorku, je se svým hlubokým podmanivým hlasem často připodobňována k Nancy Sinatře. Je jedním z umělců, kteří se v počátcích proslavili díky youtube, a to písní Video Games. Sama k tomu řekla: „Popravdě, když jsem dala tu písničku na youtube, nepředpokládala jsem, že se stane takovým hitem. Ale lidi na ni opravdu reagovali.“


Smiler ft. Lana Del Rey –  Big Spender

Ferdy Unger-Hamilton, prezident nahrávací společnosti Polydor, se kterou zpěvačka spolupracuje, o Laně prohlásil, že „je velmi talentovaná spisovatelka a pozoruhodná textařka.“

Čtěte také: Co to je featuring?

Právě v lednu vyšlo její album Born To Die, které ale bylo již v prosinci 2011 k dispozici na iTunes. „Měla tři cédéčka bezvadných písní, z nichž jsme vytvořili album, a ještě zbyl materiál pro budoucí spolupráci,“ neskrýval Unger-Hamilton nadšení ze svého nového koně.

Debutového alba Born To Die se prodalo více jak 900 000 kopií po celém světě. Album bylo sesazeno z vrcholu britské hitparády teprve 19. února, kdy jej předstihla Emily Sande.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lana Del Rey nahrála duet se Smilerem. A už nevede britskou hitparádu