Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Laky na nehty 2012: Jaru budou vévodit neonové a pastelové barvy

Redakce

Redakce

8. 2. 2012

FOTO: NehtyUtápí se váš zimní šatník v tmavých tónech? Vyzkoušejte laky na nehty v barvách jara a zažeňte šeď zimního období. Hravá barevnost laků vás okouzlí a zlepší vaši náladu hřejivými, teplými, veselými či křiklavými tóny.

FOTO: Neonové laky na nehty

Neonky, Zdroj: asos.com

V zimním období nám chybí teplo, slunce a barvičky, které na jaře nabývají sytosti, svěžesti a hravosti. Barvy nabuzují příjemné pocity, zlepšují náladu a rozjasňují náš vzhled. A proto byste měly vyzkoušet tóny laků na nehty, které aspoň na chvíli přináší pomyslné jaro a zimní šeď oblečení tak příjemně prosvítí.

Paleta barev je široká, od světlých pastelových tónů až po šokující neonové. Nudná škála neutrálních barev je rozbitá svěžími barvami v jarních odstínech.

Vybrali jsme pro vás několik zajímavých tipů, kterými si můžete zpříjemnit dny plné mrazivého počasí.

Barvy kytek a ovoce

Máte rády krásnou barevnou škálu kytek? Potěšíme vás, jarní odstíny laků se nesou v tomto duchu. Velmi oblíbenou je fialová inspirovaná hortenzií. Na nehtech vypadá opravdu kouzelně.

FOTO: Barevné laky na nehty

Nečekejte na jaro, vybarvěte se už teď, Zdroj: topshop.com

Stále oblíbená je také červená barva máku, která se skvěle hodí do široké škály barev letošního jara. Hitem sezóny je rozhodně pistáciová. Její příjemný pastelový odstín se objevuje ve všem, co se módy týká, laků nevyjímaje.

Svěže a hravě vypadá na nehtech barva mandarinky. Pokud chcete být umírněnější ve výběru, zvolte laky v jemných třešňových tónech, které vám zaručí krásné a přitažlivé ruce.

Křiklavé tóny jsou v oblibě

Máte rády extravaganci? Odvážně zářící a barevně výstřední odstíny jsou stále v kurzu. Neonové barvy vám zajistí pozornost okolí a příležitost šokovat.

FOTO: Zlaté laky na nehty

Metalické odstíny přestěhujte z oblečení na nehty, Zdroj: asos.com, boots.com

Zlatý nádech laků je pořád v kurzu. Nenápadná, leč přitažlivě svůdná barva se skvěle hodí k tlumeným tónům večerních šatů či kostýmků, u kterých není důvod příliš provokovat. Zlatou barvou namalujte nehty ve chvíli, kdy chcete působit decentně, nenuceně a přitom sexy.

Čtěte také: Jak pečovat o ruce v mrazech

Tlumené a neutrální odstíny laků jsou stále populární, i když nemají na první dojem takový šmrnc. Skvěle se ale hodí do práce a do běžného života. Ruce v neutrálních barvách budou vždy vypadat přirozeně a upraveně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Laky na nehty 2012: Jaru budou vévodit neonové a pastelové barvy