Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lady GaGa rozzuřili vlastní fanoušci. Kritizovali zpěvačku Adele

Famous

Famous

20. 11. 2011

Zpěvačka Lady GaGa v době dospívání okusila, co je to šikana. A proto se rozhodla, že jako slavná žena bude s šikanováním bojovat. Když se teď pustili její fanoušci do zpěvačky Adele, jejíž písničky se prodávají lépe než ty od GaGy, ráda nebyla.

FOTO: Lady GaGa

Zdroj: ladygaga.com

Naopak velmi ostře vyjádřila svůj nesouhlas se sprostým útokem na Adelinu korpulentní postavu. Na profilu sítě Twitter fanoušci napsali: „Je to potvrzeno: GaGa letos nebude mít na sobě masové šaty, protože se bojí, že by jí je Adele snědla.“

Čtěte také: Zpěvačka Adele je po operaci hlasivek. Příští rok bude moct zpívat

„Lady GaGa neschvaluje šikanování nikoho jen kvůli fyzické vizáži, je to proti jejímu přesvědčení a všemu, v co věří. Malá část jejích fanoušků ji teď velmi zklamala,“ uvedl zpěvaččin mluvčí. Sama GaGa pak veřejně prohlásila, že Adele považuje za skvělou zpěvačku a britské kolegyni moc fandí.

Přeju ji vše nejlepší, aby se zotavila z operace

„Nemluvím o nikom určitém, ale kdokoli, kdo by řekl cokoli negativního o Adele, toho bych nepodporovala. Miluju ji nesmírně. Je velmi sladká. A vzájemně jsme si vyměnily emaily o našem obdivu vůči sobě. Přeju jí vše nejlepší, aby se zotavila po operaci hlasivek a nemůžu se dočkat, až uslyším její novou hudbu. Má v USA a Británii obrovský úspěch, je úžasné vidět tak silné ženy v popové hudbě. Já bych nikdy netolerovala nic proti Adele,“ svěřila GaGa rozhlasové stanici BBC Radio 1.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lady GaGa rozzuřili vlastní fanoušci. Kritizovali zpěvačku Adele