Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lady Gaga: S médii se bavit nebudu, články o sobě stejně nečtu

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

17. 3. 2012

V neděli 18. března bude v americké televizi k vidění rozhovor s Lady Gaga v pořadu Oprah Winfrey. Zpěvačka se v něm nechala slyšet, že následně přeruší veškeré kontakty s médii.

Lady Gaga Zdroj: ladygaga.com

Gaga se hodlá na delší dobu odmlčet, protože po zmíněné televizní zpovědi už prý nebude mít zvídavým novinářům co říci. Zdá se, že americká mistryně kontroverzí se vůbec staví k médiím s nadhledem. Prohlásila, že negativní ohlasy v tisku nebere na vědomí, pro jistotu totiž o sobě nečte.

Kritikové ať si trhnou

Občas však očividně udělá výjimku. Přibližně před měsícem reagovala na výběr deseti nejokázalejších desek všech dob britského hudebního týdeníku NME, v němž  její poslední album Born This Way obsadilo první příčku.

Lady Gaga si neodpustila nafrněný komentář, který citujeme: „Jaká ironie, že tenhle titul mi neudělil nikdo jiný než NME. *oči v sloup* Asi se budu dlouho smát a potom se vrátím k narcismu.“

Připomeňme, že Born This Way vyšlo v květnu loňského roku a obsahuje singly Judas, Born This Way či poslední Marry the Night.

Čtěte také: Lady Gaga vypomáhá rodičům s restaurací

Po vydání aktuálního alba si Lady Gaga naordinovala pauzu, pokud jde o tvůrčí práci, nicméně teď už se prý začíná rýsovat nový materiál.

Výstřední popová hvězda, která bývá někdy označována za nástupkyni Madonny, zaujala v poslední době i filmové tvůrce. Na základě její relativně krátké, zato raketové kariéry by prý měl vzniknout životopisný film. Pracovní název snímku zní Fame Monster: The Lady Gaga Story. Samotné zpěvačce se ale tento nápad ani za mák nezamlouvá.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lady Gaga: S médii se bavit nebudu, články o sobě stejně nečtu