Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Koncerty v Praze 1. – 7. října: Sto zvířat pokřtí nové album, zazpívá Švýcarka Anna Aaron

Jana Popelková

Jana Popelková

1. 10. 2012

Sto zvířat otevírá koncertní šňůru křtem nové desky, vystřídá je švýcarská písničkářka Anna Aaron. První říjnový týden uzavřou Breton z Velké Británie.

FOTO: Sto zvířat

Sto zvířat, Foto: Martin Chochola, Topzine.cz

V Paláci Akropolis vystoupí 2. října v 19:30 libanonský trumpetista Ibrahim Maalouf. Muzikant pocházející z hudební rodiny kombinuje ve své hudbě prvky klasiky, jazzu, arabských stupnic, ale i hip hopu. Vstupenky jsou k mání na sezení za 410 korun nebo na stání za 360.

Čtetě také o skandálu leadera Green Day

Na stejném místě pokřtí svou desku ska kapela Sto zvířat, a to 3. a 4. října. V pořadí čtvrtý počin se jmenuje Hraju na klavír v bordelu. Texty zaměřené na problematiku osudů zvláštních lidí napsal saxofonista Tomáš Belko.

Koncert slibuje účast celé řady hostů a kapela své koncerty dále zopakuje během zimy a jara v dalších městech České republiky. Lístky jsou k dostání za 300 korun a start bude v 19:30.

Česká kapela hledající inspiraci v Brazílii The Spankers zahraje 4. října v Lucerna Music Baru. Na koncertě se představí nová zpěvačka Sisa Fehérová, účastnice soutěže Hlas Československa. Začátek je naplánován na 20:00 a vstupné na místě činí 230 korun.

V sobotu 6. října se v Akropoli v 19:30 představí švýcarská zpěvačka Anna Aaron. Charismatická písničkářka, která byla oceněna cenou švýcarského rozhlasu Choix de Premiére, se v textech zaměřuje na tematiku psychologického násilí. Vstupenky jsou na stání za 250 korun a na sezení za 300.

Anna Aaron – Nothing Left

[youtube-height=25]G3cvfoGexEY[/youtube]

Ve stejný den proběhne v Lucerna Music Baru od 19:00 vystoupení projektu Breton, který kombinuje jak zvukovou, tak vizuální složku. Breton jsou spojováni se squaty a jejich lídrem je Polák Roman Rappak. Hudba kombinuje elektronický zvuk, prvky hip hopu a využívá zvuku rozkouskovaných populárních písniček. Vstupenky jsou v předprodeji k mání za 265 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Koncerty v Praze 1. – 7. října: Sto zvířat pokřtí nové album, zazpívá Švýcarka Anna Aaron