×
TOPZINE.cz

Koncerty v Praze 1. – 7. října: Sto zvířat pokřtí nové album, zazpívá Švýcarka Anna Aaron

FOTO: Sto zvířat
Sto zvířat, Foto: Martin Chochola, Topzine.cz

Sto zvířat otevírá koncertní šňůru křtem nové desky, vystřídá je švýcarská písničkářka Anna Aaron. První říjnový týden uzavřou Breton z Velké Británie.

FOTO: Sto zvířat
Sto zvířat, Foto: Martin Chochola, Topzine.cz

V Paláci Akropolis vystoupí 2. října v 19:30 libanonský trumpetista Ibrahim Maalouf. Muzikant pocházející z hudební rodiny kombinuje ve své hudbě prvky klasiky, jazzu, arabských stupnic, ale i hip hopu. Vstupenky jsou k mání na sezení za 410 korun nebo na stání za 360.

Čtetě také o skandálu leadera Green Day

Na stejném místě pokřtí svou desku ska kapela Sto zvířat, a to 3. a 4. října. V pořadí čtvrtý počin se jmenuje Hraju na klavír v bordelu. Texty zaměřené na problematiku osudů zvláštních lidí napsal saxofonista Tomáš Belko.

Koncert slibuje účast celé řady hostů a kapela své koncerty dále zopakuje během zimy a jara v dalších městech České republiky. Lístky jsou k dostání za 300 korun a start bude v 19:30.

Česká kapela hledající inspiraci v Brazílii The Spankers zahraje 4. října v Lucerna Music Baru. Na koncertě se představí nová zpěvačka Sisa Fehérová, účastnice soutěže Hlas Československa. Začátek je naplánován na 20:00 a vstupné na místě činí 230 korun.

V sobotu 6. října se v Akropoli v 19:30 představí švýcarská zpěvačka Anna Aaron. Charismatická písničkářka, která byla oceněna cenou švýcarského rozhlasu Choix de Premiére, se v textech zaměřuje na tematiku psychologického násilí. Vstupenky jsou na stání za 250 korun a na sezení za 300.

Anna Aaron – Nothing Left

[youtube-height=25]G3cvfoGexEY[/youtube]

Ve stejný den proběhne v Lucerna Music Baru od 19:00 vystoupení projektu Breton, který kombinuje jak zvukovou, tak vizuální složku. Breton jsou spojováni se squaty a jejich lídrem je Polák Roman Rappak. Hudba kombinuje elektronický zvuk, prvky hip hopu a využívá zvuku rozkouskovaných populárních písniček. Vstupenky jsou v předprodeji k mání za 265 korun.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..