Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kelly Rowland: Chodím do sex shopu a nesnáším, když mě srovnávají s Beyoncé

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

30. 7. 2011

FOTO: Kelly RowlandAmerická zpěvačka Kelly Rowland začínala jako členka skupiny Destiny’s Child. Dítětem už ale vskutku není. Za svým sladkým úsměvem a nevinnou tváří se totiž skrývá dračice, která se nebojí říct svůj názor nahlas. Nestydí se ani za pravidelné návštěvy sex shopů.

FOTO: Kelly Rowland

Kelly Rowland, Zdroj: kellyrowland.com

R’n’B hvězda tisku potvrdila, že sex shopy navštěvuje pravidelně, aby tak neustále doplňovala své zásoby nemravných věciček. Své návštěvy těchto erotických center se nesnaží nijak skrývat a absolutně si nedělá hlavu z toho, co o ní řeknou lidé. Kelly dokonce prozradila, že obchody navštěvuje kolem jedné hodiny ranní – ty lepší totiž otevírají již takto časně.

Ačkoli zpěvačka svůj sexuální život rozhodně nešidí, nechce sex spojovat se svou hudební kariérou. A nepřeje si, aby se její alba prodávala díky sexy fotce na jejich přebalu.

„Nezkouším prodávat sex. Jsem zkrátka naprosto sama sebou a nikomu nedovolím, aby mi diktoval, kým mám být,“

Kelly Rowland

Že Kelly touží být sama sebou, dokazuje i její odpor k projevům, jež ji přirovnávají k Beyoncé. Stejný věk, tmavá pleť, stejný styl, Destiny’s Child – není se čemu divit, jisté podobnosti zde nesporně existují. Kelly ale svou minulost hodila za hlavu a snaží se maximálně věnovat své sólové kariéře. Zpěvačka se nechala slyšet, že nedokáže psát svůj životní příběh, když ji lidé budou neustále udržovat v minulosti – v kolébce Destiny’s Child vedle Beyoncé.

Podívejte se také na náš výběr hudebních sexy videií

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kelly Rowland: Chodím do sex shopu a nesnáším, když mě srovnávají s Beyoncé