Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Kadeřníci si rozdali ceny. Češi bodovali na plné čáře

Lenka Romportlová

Lenka Romportlová

17. 2. 2012

Titul Kadeřník roku se po roční odmlce vrátil opět do Čech. Slavnostní vyhlášení výsledků naší nejprestižnější kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards přilákala přes tisíc diváků.

FOTO:Kadeřníkem roku 2011 se stala Jana Burdová.

Soutěžní fotografie Jany Burdové, Zdroj: Henkel ČR

V sobotu 4. února proběhlo v pražském Průmyslovém paláci slavnostní vyhlášení soutěže o titul Kadeřník roku. Jeho staronovou držitelkou se již potřetí stala teplická rodačka Jana Burdová. Kromě nejcennějšího titulu si tato úspěšná kadeřnice odnesla také trofej za vítězství v kategorii Dámský komerční účes Čechy a Morava.

Titul se vrátil do Čech

Již 12. ročník soutěže přinesl mnoho novinek. Zásadní změnou byl přechod na mezinárodní pravidla a tedy rozšíření jednotlivých soutěžních setů na čtyři fotografie.

FOTO: Kadeřníkem roku 2011 se stala Jana Burdová

Vítězné účesy

Nezávislá porota složená z českých i mezinárodních kadeřníků a zástupců módního průmyslu vedená Janem Špilarem se na udělení nejvyššího ocenění Janě Burdové shodla jednohlasně.

Čtěte také: Je vyholená hlava na ženách sexy?

Pro vítězství v dalších kategoriích si na pódium přišly i další známé tváře. Nejvíc trofejí letos nasbíral všestranný kadeřník Robert Starý, který zvítězil v kategoriích Dámský komerční účes Praha, Pánský komerční účes a Kolorista roku. Spolu se svými kolegy si odnesl také titul Tým roku.

Loňské vítězství v kategorii Dámský komerční účes Slovensko obhájil Kadeřník roku 2010 Zoltán Takács. Vítězství v kategorii Avantgardní účes patří letos Janě Kabourkové ze studia Bomton. Ještě mnoho uslyšíme o Veronice Soukupové, která vybojovala titul Objev roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kadeřníci si rozdali ceny. Češi bodovali na plné čáře