Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Bieber se možná objeví ve filmové verzi „porna pro matky“

Redakce

Redakce

21. 9. 2012

Kanadská popová star Justin Bieber se vyjádřil, že v příštím roce uvažuje o zahájení herecké kariéry. Šlo by o filmovou adaptaci úspěšné britské knihy Fifty Shades of Grey.

Justin při televizním rozhovoru s Jonathanem Rossem uvedl, že mu byla nabídnuta role podnikatele Christana Greye. Ten bude ve filmu vést koketní vztah s čerstvou absolventkou univerzity. Zda však Bieber tuto roli přijme nebo ne, ještě není jisté.

Čtěte také o bonusech k novému albu Lady Gaga

Román Fifty Shades of Grey (Padesát odstínů šedé) se letos zařadil k nejprodávanějším knihám na světě a nejúspěšnějším paperbackům všech dob. V tomto ohledu dokonce předčil sérii o Harrym Potterovi.

Hlavní zápletka se točí okolo milostné aféry mezi mladou dívkou s úspěšným podnikatelem. Soustřeďuje se na erotickou stránku jejich vztahu, kterou líčí velmi otevřeně, včetně sadomasochistických praktik. Kniha byla některými kritiky označena jako porno pro matky.

Při rozhodování Bieber určitě vezme v potaz i postoj svých fanoušků. Mnozí z nich jsou z představy spatření Justina na filmovém plátně naprosto nadšení. To mu dali najevo už dříve, a to zběsilým nakupováním jeho dokumentárního koncertního DVD  Never Say Never, které se stalo jedním z nejprodávanějších videí svého druhu.

Chybí režisér i scénář

Ačkoliv se o natočení filmu uvažuje již od března tohoto roku, celá záležitost působí spíše groteskně. Filmu chybí jak scénárista, tak režisér, dokonce ani role zatím nejsou obsazeny. Podobně ani Justinova spoluúčast ještě není jistá.

Jisté ale je, že o vstoupení na filmová plátna Bieber tak nebo tak zcela reálně uvažuje: „Po mém letním albu mě čeká jeho propagace, téměř ihned po ní však nastane čas pro práci na další desce. Doufám ale, že alespoň příští léto budu mít čas třeba na točení nějakého filmu.“ A nám asi nezbývá nic jiného, než si na ten slavný okamžik počkat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Bieber se možná objeví ve filmové verzi „porna pro matky“